Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne 100-150


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie chcesz żeby polecić ci dobre słuchawki?

Kup sobie te Cresyny i nie męcz już.

 

Z superluxami i maxelami nie wyjdę na ulicę.Dlaczego nie chce żeby polecić mi dobre słuchawki?Czytam forum kilka razy dziennie i widzę ,że w każdym poście ze słuchawek do 150 zł pojawiają się te dwie nazwy i trochę kręci w brzuchu.Chciał bym usłyszeć co jeszcze jest warte ceny i w miarę dobrze wygląda.

 

OFFtop.

Ja ci nie wypominam kilku stron poświęconym na tym forum w wyborze słuchawek w Twoim temacie z tym ,że Twój budżet jest dwa razy większy.Wiadome jest ,że każdy chce kupić coś najlepszego i nie chce aby ten czas na forum jego i innych poszedł w błoto także powiem trochę brzydko ale trochę "truję dupę",Bo będzie "kisiel jak to powiedział kolega wyżej.

Edytowane przez E s s e n c E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z superluxami i maxelami nie wyjdę na ulicę.Dlaczego nie chce żeby polecić mi dobre słuchawki?Czytam forum kilka razy dziennie i widzę ,że w każdym poście ze słuchawek do 150 zł pojawiają się te dwie nazwy i trochę kręci w brzuchu.Chciał bym usłyszeć co jeszcze jest warte ceny i w miarę dobrze wygląda.

To nic dziwnego, bo to po prostu dobre słuchawki (cena/jakość).

Ale racja Maxelle nie bardzo na miasto. Bo słabo tłumią, choć co do wyglądu to ja bym się w nich pokazał na mieście.

 

Spróbuj z tymi Cresynami bo z tego co wiadomo to równie dobra opcja, choć ich nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD205 - niedawno słuchałem i bardzo pozytywnie odebrałem, lepiej niż AKG K518

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały offtop: jest ktos z Krakowa?! Potrzebuje pilnie kogoś . Odzywać się tu albo na PW.

 

@UP

 

A co sądzicie o AKG K430. Mogę je mieć w przystępnej cenie .Jak tam u nich z bassem ,testował ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K430 wg mnie nie są warte swojej ceny - nic lepszego ponad poziom K414p, mi nawet bardziej się te drugie podobały i dlatego sobie zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu czytaj uważnie albo nie odzywaj się jak nie wnosisz nic sensownego do tematu.

Zapytałem czy jest ktoś z Krakowa bo nie będę jechał przez pół Polski żeby nabyć słuchawki od typa co nie chce ich wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duża różnica miedzy K518 vs 430?głównie niskie tony mnie interesuja.

K518 mają więcej niskich a ich brzmienie jest (dla mnie) przyjemniejsze. Nie wspominając o K518 z Perul modem, przy których K430 zostają dźwiękowo w tyle pod każdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perul - widzę, że znasz się dobrze na słuchawkach - miałeś może styczność z Sennheiser HD 439? Chcę kupić jakieś wygodne wokółuszne max 300 zł i nadal nie wiem cz zaryzykować i kupić te Senki czy może coś innego? (ur 40?) Będę używał tylko w domu przy kompie, karta Audigy SE (ale mam zamiar kupić coś lepszego w niedługim czasie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A K430 z Perul modem ( o ile mozna w ich przypadku cos takiego zrobic ) dorownuje 518 ?

Nie wiem czy się da - za krótko je miałem, żeby kombinować, ale patenty które sprawdzają się w jednych słuchawkach niekoniecznie sprawdzają się w innych.

Perul - widzę, że znasz się dobrze na słuchawkach - miałeś może styczność z Sennheiser HD 439? Chcę kupić jakieś wygodne wokółuszne max 300 zł i nadal nie wiem cz zaryzykować i kupić te Senki czy może coś innego? (ur 40?) Będę używał tylko w domu przy kompie, karta Audigy SE (ale mam zamiar kupić coś lepszego w niedługim czasie).

Nie słyszałem HD439 ale z tego co mi wiadomo to poprawione HD438 które wg recenzji i opinii (też ich nie słyszałem) są dobre zarówno pod względem dźwięku jak i wygody (welurowe pady).

Miałem kiedyś HD448 i dźwiękowo były dobre, aczkolwiek nie miały w sobie tej dynamiki co tańsze Panasonic RP-HTF600.

Obecnie w komisie są wystawione Takstary HI2050 i sądzę, ze w tej cenie (160zł) nic lepszego i wygodniejszego nie znajdziesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie opinie o tych senkach są różne - wiem tylko tyle, że maja podbite niskie (co mi bardzo pasuje dlatego nadal się zastanawiam) ale znowu, że są też przekolorowane, przeciętna góra. Ale chyba podjadę po nie dzisiaj - powinny być dostępne w sklepie niedaleko mnie.

Edytowane przez Zemlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności