Skocz do zawartości

Wzmacniacz portable do ok 500zł


wojtek22

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jak w temacie. (Moze być trochę wiecej niz 500) Ostatnio pytałem sie o iBasso t5, jestem ciekaw tez innych propozycji. Może ten fiio e12? Orientuje sie ktoś ile będzie kosztował? Odtwarzacz: iphone4, w niedalekiej przyszłości prawdopodobnie imod. Czekam na propozycje ;)

 

W związku z tym ze słuchawki westony 4, to moze to być lekko ciepły wzmacniacz, dla zbilansowania

Edytowane przez wojtek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"może to być lekko ciepły wzmacniacz"

Według pierwszych opisów E12 na prawdę leciutko ociepla.

Przed premierą nie chcę nic mówić, ale mam wrażenie, że będzie to naprawdę świetny kawał cegły :)

A T5 słuchałem i owszem bardzo dobry, takiego MxM na dobrych częściach bez problemu zjada, ale czy rewelacyjny?

Na pewno do pobicia, więc spokojnie poczekajmy na premierę E12 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konstrukcyjnie pewnie się aż tak strasznie nie różni, moim skromnym zdaniem, nie ma szans z mxm na maksymalnym wypasie, tylko koszt samych blackgejtów to już dzisiaj jakaś patologia, przetestowałem kilka wariantów i bez dobrych rezystorów nie gra wcale dobrze, mój jest na 1% rezystorach, oprócz tego dzielnik wzmocnienia(r10) jest na rezystorach węglowych kompozytowych, dławiki na wyjściu(tylko elektrytowym słuchawkom robi to różnice) dioda koniecznie typu soft recovery, 2X ad8397 jedyną wadą jest straszne zużywane baterii, zawsze można wstawić coś słabszego na wirtualną masę, gra bardzo otwartym lekko ocieplonym dźwiękiem z masą planktonu, dobrą podstawą, ale dopiero podłączenie do ładowarki daje mu potężnego kopa, dlatego nie ma się co oszukiwać że jakikolwiek amp z baterii zagra z dużą szybkością i potężnie nie tracąc barwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A T5 słuchałem i owszem bardzo dobry, takiego MxM na dobrych częściach bez problemu zjada, ale czy rewelacyjny?

 

Na jakich częściach słuchałeś MxMa, że twierdzisz, iż T5 go zjada?

 

Według pierwszych opisów E12 na prawdę leciutko ociepla.

Przed premierą nie chcę nic mówić, ale mam wrażenie, że będzie to naprawdę świetny kawał cegły :)

 

Najpierw sam posłuchaj, a potem wydawaj opinie. Chociaż jeśli mają to być opinie w stylu tych o T5 i MxM to sama nie wiem...

 

Co do wzmaka, jeśli chodzi o portable to rzeczywiście T5 - biorąc pod uwagę jego wielkość, jakość wykonania i grania przede wszystkim - cena nie wydaje się być taka zła.

Ja od siebie mogę polecić hippo cricri, kosztuje znacznie mniej niż T5 i gra na prawdę porządnie jakościowo, a do tego leciutko ociepla. Przy tym wszystkim jest malutki i genialnie wykonany. Problemem może być niestety dostępność - kupić go można chyba tylko na jaben.net.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności