Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do Fun'owego grania, cena ~500zł-600zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po zakupie moich kolejnych słuchawek Sennheser Hd518 szukam czegoś nowego.

Senki grają dla mnie zbyt neutralnie, szukam czegoś do Fun'owego grania.

Senki mają dla mnie za słaby bas, nie schodzi on za nisko, szukam czegoś z dobrym wykopem :)

Słuchawki które od tej pory posiadałem to Sennheiser HD205, w sumie mi się wtedy podobały, ale strasznie niewygodne, szukam czegoś lepszego.

Dalej AKG K430, za słaby bas/wykop, nie nadają się do funo'wego grania, potem Audio Technica ATH-Sj5, sporo lepiej niż AKG ale też podobnie za słaby wykop, miałem też (w sumie mam) Sony XB-500, one znowu grają tragicznie, bas zalewa wszystko i nie jest ogólnie zbyt przyjemny, nie polecam.

Słucham sporo muzyki elektronicznej, lecz nie gardzę też innymi gatunkami, wszystko po troszku.

Słuchawki najlepiej chyba jeśli byłyby zamknięte wokółuszne/nauszne, cena podana w tytule czyli max 600zł, słuchawki podłączę do FiiO e10 jak tylko będę w Polsce.

Interesuję się ATH-M50 bądz coś z Ultrasome HFI 580, tylko nie wiem za bardzo gdzie takowe mogę kupić w Holandii ?

Może jakieś lepsze propozycję ?

Pozdrawiam

Edytowane przez unguided1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jak podepniesz ciepłe, bassowe słuchawki do FiiO E10 to się nie zrobi ZBYT ciepło.

Na Denony AH D1100 jest u nas ostatnio lekki hype na forum, wydają się trafiać w Twoje oczekiwania, dodatkowo są po okazyjnych cenach, więc jeszcze Ci zostanie, być może w niedalekiej przyszłości stanę się ich posiadaczem, to będę mógł powiedzieć więcej ;)

 

A sklep Audiomagic chyba zbyt intensywnie reklamuje swoje produkty, bo widzę posty co do Brainwavz w prawie każdym topicu "co kupić", no offence ofc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M50 są raczej monitorowe, grają z własną manierą co daje im pewną efektowność dźwięku. Bez wzmaka i do portable bym do nich nie brał. Bas jest cięęężki i ma fajną fakture, ale nie ma go wcale tak dużo i jest dość krótki. Scena ma fajną gębie ale jest raczej średnich rozmiarów. Ja je lubiłem do rocka, ale trochę góra mi przeszkadzała, dla mnie były za jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się denony wygrzały i potwierdzam grają ciepło. Można to nazwać kocem, można to nazwać muleniem. Lecz raczej patrząc pod audiofilskim kątem, z chłodniejszym źródłem wave czy t4, będą grały już ok. Dalej ciepło, ale niektórym właśnie to się podoba. M50 grają na pewno przejrzyściej w końcu to monitory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem kupić te Shure SRH750Dj, miałem je w ręku, oglądałem, a jednak kupiłem te Senki, odwaliłem kaszanę trochę ;/

Jutro będę w Saturnie i zobaczę, co tam będą mieć ciekawego, bo w Media Markt za dużego wyboru nie było, same Sennheisery i Soniaki badziewne, plus dwa modele Shure...

Co do typu słuchawek, nie muszą być koniecznie zamknięte, chociaż dobrze gdyby by były :)

Edytowane przez unguided1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności