Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3 do 200-300zł do słuchawek Astrotec AM-90


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje dobrego odtwarzacza do wyżej wymienionych słuchawek ( tutaj trochę więcej o słuchawkach http://www.head-fi.o...dden-gem-review)

 

Otóż główne założenia to :

 

- Kwota do 300 zł ( wg schematu używany a dopiero potem nowy)

- bardzo zależy mi na jakości dźwieku

- słucham głownie muzyki elektronicznej czasami hip hop

- Głównie z załozenia ma to byc tylko odwarzacz do mp3 / flac

- pojemność min 4 GB im więcej tym lepiej

- wielkość raczej bez większego znaczenia

- zastosowanie to głównie wszelakiego rodzaju wyjścia z domu.

 

W sumie to na chwilę obecną wszystko co mi przyszło do głowy. Mam w sumie kilka typów ale im więcej człowiek czyta o playerach to w pewnym momencie nie wie co wybrać. Dlatego piszę o jakieś porady co do doboru odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są armatury tak? Do takich audeo polecany jest meizu M6. Ja również polecam go (ale nie do audeo bo ich nie miałem to nie mogę powiedzieć), ale do hiphomu i electro. Przyzwoita scena z fajną przestrzenią i niezły drive na basie (najlepszy jaki znam wśród grajków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są to słuchawki armaturowe.

Słuchawki na basie są trochę płytkie. Miałem na do słuchania jeszcze a-jays three i tam bass jest o wiele lepszy.

Czytając trochę o tym meziu stwierdzamm, że może to być ciekwe połaczenie.

 

Tylko pozostaje kwestia z dostępnością używanych. Bo nowe to wydatek ok 400 zeta a to dla mnie jednak troche za dużo ;/

i pewno nie ma możliwości rozbudowy tego o karty pamieci. Bo znalazłem na forum takie coś - MEIZU M6SP - odtwarzacz o pojemności 2GB, mało używany,bateria około 8-10 godz, w skład zestawu wchodzą: odtwarzacz MP3/MP4, kabel USB, smycz, oryginalne pudełko. Cena 90zł,.

tylko jak mnie troche mała pojemność. Wolę jednak te min 4gb.

Ewntualnie co jeszcze możecie mi polecić. Z tego co wyczytałem to słuchawki są o ciepłym brzmieniu. Jaki player byłby do nich dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na sprzedaż wersje 4GB SP. W formacie MP3@256-320 (co w portable nie jest żadną ujmą) to jakieś 40 kilka (lub nawet więcej) albumów jak na warunki portable jest całkiem ok. Wersja SP ponoć ma właśnie twardszy bas w porównaniu do wersji SL. Jak dla mnie gra to całkiem podobnie do mojego ukochanego świętej pamięci IFP, czyli bardzo fajnie ;). U mnie bateria trzyma ponad 20h. Grajek potrafi mieć swoje humorki, choć to pewnie wina softu, ale nie jest to uciążliwe. Ogólnie polecam go, gra wyśmienicie, jakbym miał kilku innych grajków na topowym poziomie to bym go nie sprzedawał. :)

 

IMO meizu ma super bas, ale wcale nie jest ciepłym grajkiem (w moich standardach), nie wiem czemu się taka opinia się utarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności