Skocz do zawartości

Iriver T10, T30 , H10 .....


Gość kkk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza mp3 czytam ostatnio rozne fora itd ale nie moge sie zdecydowac ktory mp3 jest najlepszy, zastanawiam sie pomiedzy iriverami t10, t30 albo h10 osttanio wpadl mi w oczy creative zen V myslalem tez o ipodzie nano pomozcie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi przede wszystkim na jakosci dzwieku pozniej liczy sie wykonanie a co za tym idzie niezawodnosc a pozniej jakies tam bajerki, slyszalem ze ipody sa najlepsze na swiecie i ciekawi mnie czy naprawde az tak miazdza konkurencje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi przede wszystkim na jakosci dzwieku pozniej liczy sie wykonanie a co za tym idzie niezawodnosc a pozniej jakies tam bajerki, slyszalem ze ipody sa najlepsze na swiecie i ciekawi mnie czy naprawde az tak miazdza konkurencje ....

Na papierze to może wypadają dobrze, ale oceniane uchem a nie miernikiem, nie brzmią najlepiej. Poza tym nie obsługują wielu dobrze brzmiących formatów jak choćby ogg, nie lubią konkurencji z MS (wma), nie wiem jak z wav, ale kompresji bezstratnej chyba też nie obsługują, więc z czego ma powstać ta jakość? No chyba tylko z najwyższych bitrate'ów mp3 i aac.

Poza tym tor audio - w iPodach - przynajmniej tych starszych - było sprzężenie wzmacniacza przez kondensator i na słuchawkach o małej impedancji brakowało basu (czysta teoria obwodów). Irivery (chyba wszystkie) mają sprzężenie stałoprądowe (bezpośrednie) i impedancja słuchawek nie wpływa na ich pasmo przenoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności