Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do iPoda nano 6G


cziloss

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Wlasnie nabylem ipoda n6g i teraz czas na sluchawki. Problem polega na tym, ze che sobie kupic dwie pary. Jedne dokanalowe a jedne nausze. Na doki mam ok +/- 250zł a na nauszne 200zł. Slucham rapu, hip-hopu, metalu, rocka. Ogolnie lubie sluchawki z mięsistym basem przy ktorym az chce sie skakac. Czy to bity czy perkusja czy gitara basowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ci takich głupot naopowiadał? :| miałem je kilka miechów - basu sporo, idealnie do rocka, bardzo funowe i dość szczegółowe. z nano 6g fajnie grały, fajna barwa i miłe ciepełko. nie będziesz zawiedziony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo szurki są wybitnie basowe, raczej do rapu, niż do rocka czy metalu. a mee idealnie się w nich odnajdują, acz walnąć w rapie też potrafią. takie fajne, uniwersalne słuchawki. ja w nich nawet jazzu i elektronicznej słuchałem i byłem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padło na mee faktycznie jestem zadowolony . Basu jest tyle ile trzeba jedynie martwi mnie kabel który wygląda nie zbyt solidnie na co zwracali recenzenci ale brzmienie wszystko wynagradza :) pzdr i dziękuję za podp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inne opcje oprocz MEE. wchodza w gre ? Bralbym ogolnie shure no ale niestety nie kupie ich do 250zl jezeli chodzi o dkonalowe. Do tych mee nie jestem przekonany z jednego powodu: wygladaja jak ADDiemy. Jak mialem addiemy strasznie bylo mi w nich niewygodnie, zreszta dzwiekowo zadna armatura mi nie odpowiada. Jezeli chodzi o doki to poczekam o dalsze propozycje. A co jezeli chodzi o nauszne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

do nano spróbuj se215 te słuchawki rozwijają z tym playerem skrzydła, to bardzo synergiczne połączenie

 

cc51 są też bardzo bardzo dobre, ale do nano jednak wziąłbym szczury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ JBM, MrBrain

 

Co do Dokow to jestm juz na etapie wyboru R1 vs SE215 - nie znam osoby z R1 a 215 maja taka opinie do 6g od Kuropa, ze az grzechem byloby wydac na co innego. Ogolnie musialbym znalezc jakas opinie o R1 osoby ktora sluchala na nich Rock + HH.

 

@MrBrainwash

 

Te denony calkiem pozytywnie wygladaja. Ale nie wiem czy nie są zbyt "bycze" na ulice i żeby z nimi chodzić/jezdzić w busie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności