Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Meizu HD50 dla mnie są warte swej ceny, grają świetnie, wyglądają jeszcze lepiej. Trudno by mi było znaleźć godnego konkurenta w tej cenie. :)

Po modach Perula nabierają dodatkowego smaku !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy senfer pt15 - może warto je wypróbować ?
Na ali w NiceHCK Audio Store można je kupić w zniżkowej cenie
https://www.aliexpress.com/item/New-SENFER-PT15-In-Ear-Earphone-Earburd-Graphene-Dynamic-Driver-Unit-HIFI-Earplhone-Earplug-With-MMCX/32752982333.html?spm=2114.13010608.0.0.37stOz

Ceny w promocji : za 8usd(z 23,46usd) bez kabla , z kolorowym za 14 usd (z 29,86usd) i te najdroższsze z kablem silver za 19usd(z 42,66usd)

Sam wziąłem bez kabla.

Po zakupie nie płacimy. Wysyłamy wiadomość do sprzedawcy ,że chcemy skorzystać z promocji «for russian friends»

Sprzedawca zmieni cenę na promocyjną.

Edytowane przez ikar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Poczytałem nieco forum, w tym bardzo intensywnie ten wątek, i po selekcji zostały dwa modele: VJJB K4S i Takstar HI 1200. Słucham wielu różnych gatunków muzyki, nie jestem też żadnym audiofilem. Interesuje mnie przede wszystkim jakość wykonania (w tym trwałość i wytrzymałość kabla) oraz wygoda używania. Które słuchawki będą w tym aspekcie lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie dziś hybrydy URBANFUN HIFI - zamawiałem z tego linka:
https://pl.aliexpress.com/item/New-URBANFUN-3-5mm-In-Ear-Earphone-1DD-With-1BA-Hybrid-Drive-HIFI-Metal-Earphone-Monito/32736974040.html?spm=2114.13010608.0.52.PwbwYn
​tutaj znalazłem w jeszcze niższej cenie:
https://pl.aliexpress.com/store/product/New-URBANFUN-Balanced-Armature-With-Dynamic-In-ear-Earphone-BA-Driver-Noise-Cancelling-Headset/519064_32730352206.html
​Wiem, że zamówił te słuchawki też ikar, może tez coś skrobnie jak dotrą do niego. Ja jestem zachwycony, grają rewelacyjnie przy tak niskiej cenie.
Potestuję jeszcze i może napiszę coś więcej o tych hybrydach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

co moglibyście polecić z dokanałowych w cenie do ok $10 ?

 

 

źródło: nie żaden wypas bo iPhone 6S oraz ipod shuffle 4G (biblioteka własna oraz spotify)

przeznaczenie: do miasta (komunikacja miejska, ulica)

muzyka: drum’n’bass / jazz fusion / pop / rock / czasem trochę muzyki klubowej i 'czarnej muzyki'

 

Moje typy z tego co poczytałem na forach to:

- Rock Zircon (chociaż mam jedne słuchawki ROCK model MULA i to straszna lipa)

- Plexton X41M

- KZ ATE HiFi (zastanawiam się jak z wygodną noszenie w taki sposóB)

- KZ ED11
*mile widziany mic z guzikiem play/pause

Do tej pory posiadałem SoundMagic MP21, w których zaraz po 2 miesiącach padł pilocik przy mikrofonie. Ich brzemienie nie do końca mi odpowiadało, wydawało się takie sztuczne, tekturowe, jakby w korytarzu i zero tej soczystości, a bass czasami tłamsił reszte.

Starałem się jaknajlepiej przedstawić moje preferenje ale jest otwarty na wszelkie propozycje ;) może jest tu ktoś, kto słucha z podobnego źródła i coś poleci.

Edytowane przez pikuas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam KZ ATE (czarne) i lubię je bardzo ale do biegania to raczej nie bardzo sie nadaja, wziąłem je raz i nie bylo to pozytywne doswiadczenie, ciezarki uderzaja o szyje a jedna sluchawka stala sie zbiornikiem na pot, na szczescie po wysuszeniu graja dalej :)

 

 

Dzisiaj przyszly do mnie KZ ZST (trafione za 12usd), pierwsze wrazenie pozytywne, no i zamowilem te Senfery PT15 ale zanim dojda (przedsprzedaz) to w tym czasie zapewne urodzi sie kilkadziesiat tysiecy nowych obywateli Panstwa Srodka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi pomóc z wyborem kabla do senferów PT15 ?

Czy wtyk mmcx - to jeden rodzaj wtyku czy też ich rodzina ?

Czy ten kabel będzie ok ?

http://www.aliexpress.com/item/Hot-1Pcs-Earphone-Upgrade-Cable-Snakeskin-Line-With-MMCX-Interface-Cable-For-Shure-SE215-315-425/32678303621.html

 

Pytałem "myfrienda" o ten

http://www.aliexpress.com/item/Tingo-Original-1-2m-64-Shares-Bare-Copper-Wire-Earphone-Cables-Headphones-Line-Wire-Headset-Line/32630783133.html

, ale odpisał ,że długość pinów jest inna i nie będzie pasował

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ostatnio przeleciały mi przez łapy 3 chińczyki, jedne świeże.

 

KZ ZST - posłuchałem tylko chwilę, dosyć ciemne, lekko basowe, całkiem ok jak za 50zł, fajny wygląd, ogólnie mnie nie porwały.

TFZ Series 5 - oo te zdecydowanie lepsze, dosyć duże, potężny bas a raczej subbas, ogólnie duży dźwięk, czuć, że duży driver tu siedzi, góra i średnica w porządku, ale to co robi wrażenie to scena - robi wow, prawie jak "duże" słuchawki.

Remaxy RM-800MD - dziś przyszły więc wrażenia później, dosyć fajnie wykonane i bogaty zestaw jak na 200zł. Duuuużo basu, lekka V ale wokale nie są cofnięte, więc tragedii nie ma. Pierwsze wrażenia dosyć pozytywne, mam nadzieje, że ten bas trochę zejdzie jak chwilę pograją.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę czy łatwo umiescić Remaxy w uszach. Mi daje się trochę we znaki tulejka T400. Do basu się przyzwyczaisz. Ja go oceniałem wczoraj jako Mezowaty a dziś już jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hybrydy Urbanfun mają wysokie notowania u Rosjan (na ichnim mp3 store - audiofight) i między innymi dlatego je sprowadziłem. Testuję je intensywnie od kilku dni, mogę co nieco o nich powiedzieć. Komfort i dopasowanie doków do uszu jest bardzo dobre - osłonki metalowe są bardzo lekkie. Izolacja jest powiedzmy średnia, kobel przeciętny, ogólny wygląd niezły - moje mają kolor limonki.
Za to brzmieniowo jest jak dla mnie rewelacyjnie (za cenę w której je można kupić).
Sygnatura jest bardzo zrównoważona, nie jest to żadne V, wszystkie pasma są neutralne. Dzwięk jest bardzo czysty, szczegółowy, jasny. Brzmią jak dla mnie lepiej niż Vivo XE800 - mam nareszcie odrobinę więcej doskonałego basu, nie mam najmniejszego kłucia średniowysokich tonów. Scena jest szeroka, każdy dzwięk jest bardzo dokładny, precyzyjnie rozmieszczony. Doskonałe brzmieniowo hybrydy za niewielkie pieniądze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko doskonale, wszystko super, ale patrząc na filmy Urbanfun z YT widzę tulejkę 400, a może i 500.

To ja się pytam. Co z tymi chińczykami? Bo to już kolejne ciekawe słuchawki dla mnie, z racji rozmiaru, niedostępne. O dwusetkach oni tam nie słyszeli? Drobni ludzie - to (w rekompensacie) wielkie kanały, czy jak?

Bo proponowany rozmiar to ja w jedno miejsce mogę włożyć... ale stamtąd dźwięk nie dochodzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod duzym wrazeniem shozy zero. Za ok. 45USD byl to naprawde swietny zakup. Czasem troche musze sie nakombinowac zeby zlapac odpowiedniego seal'a tj. tak, aby zadne pasmo nie zostalo wyciete, ale jak juz to sie uda to graja naprawde kozacko.Secna/przestrzen w tych sluchawkach jest genialna w tej cenie. Do tej pory sluchalem z meizu pro 5, ale wczoraj miedzy tel i sluchawki wrzucilem jeszcze oppo ha-2 jako amp i bang! Scena sie jeszcze troche powiekszyla/poglebila/poukladala, a basik dzieki "sprezystosci" jaka daje HA-2 nabral fajnej kontroli. Generalnie to byla jedna z tych nocy, kiedy chcialem przesluchac po jednym kawalku, a konczylo sie na calych albumach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy chyba wkleiles fotke Kiner BAS03 z pojedynczym BA, a co do KZ AST to podtrzymuje swoja opinie, za 12,50 usd to dobry zakup byl, pododnie jak all999 doceniam je za dobra głębię, rozdzielczosc i separacje, brzmieniowo są ciemnawe i z dobrym basem (jest tąpniecie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności