Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

C10 po prostu nie lubi pilotów. Tu trzeba przejściówki, która na wtyku ma jeden pin mniej (ja używam takiej od Philipsów SHE9500).

 

@Beat07 nie wiem jak Remaxy mają się do VSonic, ale w porównaniu do RE-400, to całkiem inny dźwięk. Bardziej lekkie V, bez tak posłodzonej średnicy. Do tego dynamiczniej i z większą przestrzenią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZST

 

2a6adaa7f212c367fdd776154aee1593.jpg

 

d498f8d4391afa5df9ec03d9b026c691.jpg

 

Pierwsze co rzuca się w uszy to bardzo dobra stereofonia, niezła głębia. I to bez odniesienia do ceny. Jeśli do tego dołożymy dobrą separację i niespotykaną w tej cenie rozdzielczość, to robi się naprawdę ciekawie, co? Góra pasma należy do tych spokojniejszych, choć nic tu nie ginie, jej rozdzielczość wystarcza, żeby usłyszeć sporo detali i smaczków. Średnica jest raczej równa, gitary brzmią naturalnie, jest pazur, ale bez ostrości. Wokale poprawne, bez koca, bliskie. Subbas schodzi nisko i potrafi uderzyć, dalej mamy sporą ilość midbasu, ale trzymaną całkiem dobrze w kontroli. Czasem zdarzy się, że chciałbym, aby bas był szybszy i krótszy, ale ja pod tym względem jestem zboczony i przychodzę od świetnych w tym zakresie EX1000. Całość jest dobrze poukładana i brzmi uniwersalnie. Jeśli chodzi o budowę, nie mam żadnych zastrzeżeń. Kabel to jednak nieporozumienie. Brak chin slidera powoduje, że słuchawki są nie do użycia w ruchu, choć dobrze tłumią. No i wyglądają jak Astelle za pierdyliard kruzejros. Wezmę je ze sobą na Audio Show, ciekawe czy się skapną :)

 

Miałem niedawno Trinity Audio Sabre za około 100 funciaków i dziś brzmieniowo wybrałbym KZ. Trzeba jednak pamiętać, że głośnik dynamiczny tu użyty nie kosztował pewnie więcej jak 2 dolary, więc na dole brakuje rozdzielczości. Świetne słuchawki jako entry level, żeby poczuć smak hybrydy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamówić coś pierwszy raz od kolegów z chin. Czy za jakieś 150-200zł można dorwać coś fajnego ?

Mam tylko dwa wymagania :)

 

1.Basu najlepiej jakby prawie wcale nie było (jak będzie to i tak zlikwiduję go korektorem), punktowego nie lubię, ale za to ten z dużą masą i bardzo dobrą kontrolą już tak, od ,,łupania" mam re400 :D

2.Fajna średnica i to obojętne już dla mnie czy cieplejsza czy jaśniejsza.

 

W cenie także szeroka scena, bo w tym co mam ten aspekt niestety trochę kuleje :( Separacją i szczegółami także nie pogardzę :]

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z hybryd dalej hajpuję Remaxy RM-800MD - jeśli chodzi o entry level, to nigdy nie słyszałem nic lepszego :)

To w sumie polecasz ? Czy one dobrze włażą w ucho ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako OTE są dla mnie bardzo wygodne, puszczone w dół już średnio - tulejka T400 robi swoje.

I zdecydowanie polecam jako dobre i uniwersalne doki, co grają prawie ze wszystkiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Remaxy też już w drodze :) ale podbiję pytaniem trochę wyżej cenową poprzeczkę. Czy ktoś z własnego doświadczenia może coś powiedzieć o 1More Triple Driver? Cena oscyluje nieco poniżej 100$, więc to już chyba nie są "tanie", ale można trafić czasem na promkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamówić coś pierwszy raz od kolegów z chin. Czy za jakieś 150-200zł można dorwać coś fajnego ?

Mam tylko dwa wymagania :)

 

1.Basu najlepiej jakby prawie wcale nie było (jak będzie to i tak zlikwiduję go korektorem), punktowego nie lubię, ale za to ten z dużą masą i bardzo dobrą kontrolą już tak, od ,,łupania" mam re400 :D

2.Fajna średnica i to obojętne już dla mnie czy cieplejsza czy jaśniejsza.

 

W cenie także szeroka scena, bo w tym co mam ten aspekt niestety trochę kuleje :( Separacją i szczegółami także nie pogardzę :]

Jak dla mnie opis ten pasuje do Vivo XE800 - Sound John​ - pisz na priv. - mam dwie pary to jedną mogę pożyczyć.

​Też czekam na hybrydy - pisałem o nich w #1154.

Mają niezłe branie - 247 zamówień.

https://pl.aliexpress.com/item/New-URBANFUN-3-5mm-In-Ear-Earphone-1DD-With-1BA-Hybrid-Drive-HIFI-Metal-Earphone-Monito/32736974040.html?spm=2114.13010608.0.52.PwbwYn

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te KZ ZST na ebayu po 13-14$. Sprzedawcy przy tej cenie mają przyzwoite oceny, więc raczej nie wałek. Czyżby robili podróbki podróbek?

Przy okazji szukania czegoś więcej na temat powyższych natknąłem się na info, że KZ ZS3/ZS3s to najlepsze słuchawki do 100$. Zdaję sobie sprawę że to pewnie sporo naciągane, ale może jako opcja do 20$ nie będą takie złe.

Edytowane przez wnwk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C10 po prostu nie lubi pilotów. Tu trzeba przejściówki, która na wtyku ma jeden pin mniej (ja używam takiej od Philipsów SHE9500).

 

@Beat07 nie wiem jak Remaxy mają się do VSonic, ale w porównaniu do RE-400, to całkiem inny dźwięk. Bardziej lekkie V, bez tak posłodzonej średnicy. Do tego dynamiczniej i z większą przestrzenią.

 

Mógłbyś opisać też dźwięk Senferów 4in1 i DT2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te KZ ZST na ebayu po 13-14$. Sprzedawcy przy tej cenie mają przyzwoite oceny, więc raczej nie wałek. Czyżby robili podróbki podróbek?

Przy okazji szukania czegoś więcej na temat powyższych natknąłem się na info, że KZ ZS3/ZS3s to najlepsze słuchawki do 100$. Zdaję sobie sprawę że to pewnie sporo naciągane, ale może jako opcja do 20$ nie będą takie złe.

Podkusiłeś mnie tymi zs3 i zamówiłem, na gearbest.com są za 8,80$, dodatkowo zbiłem cenę punktami do 6$ :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym zamówić coś pierwszy raz od kolegów z chin. Czy za jakieś 150-200zł można dorwać coś fajnego ?

Mam tylko dwa wymagania :)

 

1.Basu najlepiej jakby prawie wcale nie było (jak będzie to i tak zlikwiduję go korektorem), punktowego nie lubię, ale za to ten z dużą masą i bardzo dobrą kontrolą już tak, od ,,łupania" mam re400 :D

2.Fajna średnica i to obojętne już dla mnie czy cieplejsza czy jaśniejsza.

 

W cenie także szeroka scena, bo w tym co mam ten aspekt niestety trochę kuleje :( Separacją i szczegółami także nie pogardzę :]

Jak dla mnie opis ten pasuje do Vivo XE800 - Sound John​ - pisz na priv. - mam dwie pary to jedną mogę pożyczyć.

​Też czekam na hybrydy - pisałem o nich w #1154.

Mają niezłe branie - 247 zamówień.

https://pl.aliexpress.com/item/New-URBANFUN-3-5mm-In-Ear-Earphone-1DD-With-1BA-Hybrid-Drive-HIFI-Metal-Earphone-Monito/32736974040.html?spm=2114.13010608.0.52.PwbwYn

 

 

Dawno je zamowiłeś ? Sam sie nad nimi zastanawiam - rosjanie faktycznie je bardzo chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ikar​ - słuchawki zamówiłem 21.09 - powinny niedługo do mnie dotrzeć. Zamówiłem właśnie pod wpływem bardzo dobrych recenzji u Rosjan, którzy mają lepiej niż my prześwietlony chiński rynek słuchawek. Śledzenie pokazuje mi, że doki ugrzęzły w Shenzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strong6 - chyba się skuszę. zastanawiałem się nad z2000 , ale po przejrzeniu tabel z ocenami na tym rosyjskim forum i przeczytaniu recenzji , chyba w pierwszej kolejności kupię urbanfuny.
Dobrze oceniają również :

- Mannhas C190

-Mannhas E170

- LZ 03A

I polecane przez Ciebie Ingping / Takstar H60

Chyba powoli je wypróbuję . :)

edit // urbanfuny zamówione - 17usd :)

Edytowane przez ikar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresują nowe hybrydy Senfera:

https://www.aliexpress.com/store/product/Now-SENFER-DT2-Plus-Dynamic-With-2BA-Hybrid-Drive-In-Ear-Earphone-Ceramic-IE800-HIFI-Earplhone/1825606_32752216906.html

 

Dwie armatury i dynamik za 32 dolce (bez kabla)? Jak widać można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności