Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

 

i to jest prawdziwe HD na YT, a nie biegające piksele. Pierwszy raz od dawna widzę 2h materiał w 1080p gdzie na czerni nie widać pikseli (dobry mastering). Pod względem artystycznym, to jak oglądałem Armina na Ultra Music Festival i Tiesto na Amsterdam Music Festival z 2015, to ten pierwszy wypadł zawodowo, a Tiesto jak na dyskotece na sylwestrze polsatu...

U mnie widać piksele na czarnym tle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slayer - South of heaven

AKG 612 PRO - ciekawe jak to brzmi na 701 i reszcie bo 612 wydają się być stworzone do tej muzyki.

 

to jak oglądałem Armina na Ultra Music Festival i Tiesto na Amsterdam Music

 

Nie znam żadnego z nich. Choć chyba ten Tiesto to pracuje w AKG bo są jakiekś słuchawki o takiej nazwie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się porobiło z tą dziewczyną? Miała taki potencjał...

 

 

Do pokazywania tyłka/cycków?

 

Nie śledzę jej kariery, bo żadną, wielką artystką ta "pani" dla mnie nie jest, ale co chwila na tym czy innym serwisie widzę jej mniej lub bardziej rozebrane fotki. Plus jej "firmowo" wywalony jęzor. No tak, w dzisiejszych czasach przecież tak się zdobywa sławę/robi karierę - muzyczną - żeby nie było ;) Zresztą to samo mógłbym powiedzieć o Rihannie i kilku innych gwiazdeczkach obecnego pokolenia.

 

Sorry, ale takiej Kowalskiej to ona do pięt nie dorasta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co się porobiło z tą dziewczyną? Miała taki potencjał...

 

Do pokazywania tyłka/cycków?

 

Nie śledzę jej kariery, bo żadną, wielką artystką ta "pani" dla mnie nie jest, ale co chwila na tym czy innym serwisie widzę jej mniej lub bardziej rozebrane fotki. Plus jej "firmowo" wywalony jęzor. No tak, w dzisiejszych czasach przecież tak się zdobywa sławę/robi karierę - muzyczną - żeby nie było ;) Zresztą to samo mógłbym powiedzieć o Rihannie i kilku innych gwiazdeczkach obecnego pokolenia.

 

Sorry, ale takiej Kowalskiej to ona do pięt nie dorasta.

 

 

No i właśnie... Nie wiem, ale się wypowiem.

Sam piszesz, że teraz widzisz tylko jej dziwactwa i ja DOKŁADNIE O TYM PISZĘ.

Niegdyś była obiecującą wokalistką z bardzo muzycznej rodziny, ale poszła w skandale i tandetę.

Miley zaczynała od nastrojowych ballad, muzyki country (Dolly Parton jest jej matką chrzestną, a ojciec kultowym muzykiem country). Skończyła (póki co) żenująco.

 

Ale warto posłuchać jej występów z serii "backyard" oraz scen country. Właśnie żeby zobaczyć coś więcej niż plastikową pop-wydmuszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slayer - South of heaven

AKG 612 PRO - ciekawe jak to brzmi na 701 i reszcie bo 612 wydają się być stworzone do tej muzyki.

 

 

 

Na Q701 ten kawałek brzmi... średnio. Znam go na pamięć, jeszcze z kaset Taktu słuchanych na starej wieży Unitry. I K/Q 7xx to nie są słuchawki do thrashu. Brakuje tego jeb***cia perkusji na przykład. O ile "jazgot" gitar jest taki jaki być powinien w thrashu, o tyle cała reszta już nie bardzo. Dlatego do takiej muzyki (metalu ogólnie) używam Beyerów DT990 Ed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i właśnie... Nie wiem, ale się wypowiem.

Sam piszesz, że teraz widzisz tylko jej dziwactwa i ja DOKŁADNIE O TYM PISZĘ.

 

 

 

 

No i właśnie. Nie wiem, ale się wypowiem.

 

Kiedyś posłuchałem kilku jej piosenek, tych nowszych, tych starszych. Żadne z nich do mnie nie trafiły. Wokalnie to ta dziewczyna jest średnia, bardzo średnia. A jak się jest kimś średnim i chce się wybić z tłumu podobnych sobie średniaków, to co się robi? Właśnie.

 

Wybacz Nismo, ale mówiąc wprost rzygam na monitor jak ją widzę. I takie osoby jak ona IMHO powinny mieć zakaz nagrywania/pokazywania się publicznie. Bo to obraza dla sztuki (nawet tej popularnej). A jej cała kariera sprowadza się do jednego: "Miley znowu się rozebrała! I chyba coś nagrała". Żenada...

 

 

Madonna, Kylie też się rozbierały. Bo dobry pop nie jest zły. Różnica pomiędzy nimi a "panią" Cyrus polega na tym, że one... potrafią śpiewać :) I nie kreowały się na siłę na poziomie tabloidowym.

 

 

Żeby nie było OT, pani, która (przynajmniej wg. mnie) śpiewać potrafi i na dodatek się nie rozbiera:

 

 

Dlatego właśnie nie wiem. Ale się wypowiem.

 

Peace.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności