Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się w takim razie pogrążał. Dodam tylko, że trasa była spokojna i jestem na miejscu w Uniejowie. Przez 20 lat komiwojażerki i przejechaniu na miękko miliona kilometrów zdarzało się kierować kolanami jedząc kanapkę i rozmawiając przez telefon, ale nie ma sie czym chwalić. :P Teraz jeżdżę rozsądniej, choć nie lubię tego robić bo straszne chamstwo na drogach. Najgorsza trasa to autostrada Łódź-Warszawa albo z Wrocławia do Legnicy.

Są tacy w mojej firmie co trzymają się tira na prawym pasie autostrady, włączają tempomat i pracują na laptopie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Ale na postoju robiłeś fotę i wysyłałeś? Bo jak nie to 500 zł i 12 punktów karnych

A to jeszcze zależy czy policja widzi czy nie 😂

28 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Są tacy w mojej firmie co trzymają się tira na prawym pasie autostrady, włączają tempomat i pracują na laptopie.

Ciekawe czy zdają sobie sprawę, że to może się skończyć wjazdem pod naczepę aż do słupków c :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał(a):

Jako że po porannym zabiegu mam 4 szwy na plecach, siedzę dziś w domu i oddaję się muzyce. Trenujemy Pink Floyd na absolutnie wspaniałym zestawie, który udowadnia moim zdaniem, że nie trzeba wydawać 50 koła by posłuchać muzy.

 

Zrzut ekranu 2024-04-24 084051.png

A oto sprzęt biorący udział:

 

IMG_20240424_084152.jpg

Powiem więcej, nie trzeba nawet pięciu koła wydawać. Tym bardziej na słuchanie takiego badziewia jak Pink Floyd 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Wall jest genialna do słuchania w całości. Słuchałem niedawno dwa razy pod rząd na winylu. Warto też obejrzeć filmik i zrozumieć o czym opowiada. Rusza mnie ta płyta.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lobuz1 napisał(a):

The Wall jest genialna do słuchania w całości. Słuchałem niedoawno dwa razy pod rząd na winylu. Warto też obejrzeć filmik i zrozumieć o czym opowiada. Rusza mnie ta płyta.

Oczywiście, że jest genialna.  Nie wiem jakim ignorantem trzeba być, żeby o Pink Floyd pisać, ze to badziew. Można słuchać różnej muzyki ale nie doceniać Pink Floyd to jest po prostu brak gustu, słuchu i chyba jakiegoś rodzaju upośledzenie umysłowe. O samym albumie The Wall - koncept album, który porusza problem odosobnienia jednostki we współczesnym społeczeństwie. Aktualny także w dzisiejszych czasach... jak najbardziej warto wczytać się w teksty, obejrzeć film. Jeśli kogoś ta płyta nie rusza - serdecznie współczuję i zalecam lobotomię 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lobuz1 napisał(a):

The Wall jest genialna do słuchania w całości. Słuchałem niedoawno dwa razy pod rząd na winylu. Warto też obejrzeć filmik i zrozumieć o czym opowiada. Rusza mnie ta płyta.

 

6 minut temu, Karkolomny napisał(a):

Oczywiście, że jest genialna.  Nie wiem jakim ignorantem trzeba być, żeby o Pink Floyd pisać, ze to badziew. Można słuchać różnej muzyki ale nie doceniać Pink Floyd to jest po prostu brak gustu, słuchu i chyba jakiegoś rodzaju upośledzenie umysłowe. O samym albumie The Wall - koncept album, który porusza problem odosobnienia jednostki we współczesnym społeczeństwie. Aktualny także w dzisiejszych czasach... jak najbardziej warto wczytać się w teksty, obejrzeć film. Jeśli kogoś ta płyta nie rusza - serdecznie współczuję i zalecam lobotomię 😉

I co ciekawe album powstał w 1979 roku, i jest nadal aktualny, a może nawet bardziej niż wtedy?

Pink Floyd @Karkolomny to zespół, który ma teksty coś więcej mówiące niż tylko melorecytacja do muzyki. Jeśli ktoś nie rozumie tekstów ten nie zrozumie muzyki Pink Floyd. 

W 80 roku z kumplem i jego kuzynem dorabialiśmy na wakacje w cegielni. Mieliśmy kaseciaka (Grundig) i tylko 2 kasety przegrane z winyla: Dark Side of the Moon oraz Wish You Were Here. Cały miesiąc na okrągło słuchaliśmy tych dwóch płyt tocząc w pocie czoła (dosłownie) dysputy egzystencjonalne na temat tekstów  utworów z tych płyt. Piękne czasy gdy człowiek był piękny i młody 😜

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idac wczorajszym tropem, dzis w pracy postanowilem troche popracowac sluchajac kolejenego wydania naszych rodzimych muzykow/artystow. Wybralem album ktory rowniez dawno nie mialem okazji sluchac, wszedl bardzo dobrze. Jest to bardziej zroznicowany jazz niz w albumie ktory polecalem wczoraj, polecam sprawdzic bo jest na tym albumie kawal dobrej muzyki.

 

Pozdrowienia...

 

Elements
Maciej Garbowski

 

https://tidal.com/browse/album/27648137?u

 

 

image.png.3bb0c09dbd24843011008f4eaaa817f2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marius Magnus napisał(a):

 

jutro premiera n owego albumu - Humanoid. Pierwszych kilka płyt nawet mam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miły wieczór w rytmach lat 90... Savage Garden, Truly Madly Deeply🎶😉

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności