Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Gaga "wstaje" po "Artpop".

Jestem w szoku,może nawet nie przez to jak Tony śpiewa w tym wieku, ale jak Gaga śpiewa ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=4-TTSCS5Sm4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady Gaga "wstaje" po "Artpop".

Jestem w szoku,może nawet nie przez to jak Tony śpiewa w tym wieku, ale jak Gaga śpiewa ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=4-TTSCS5Sm4

 

 

Bo Gaga śpiewać umie.

 

A to, że kreuje się tak a nie inaczej to już inna sprawa...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - i do tego bardzo dobrze gra na klawiszach! Ludzie patrzą na nią przez pryzmat wizerunku, a to bardzo utalentowana osoba (w przeciwieństwie do np. Rihanny, której nie znoszę).

 

Niedowiarkom proponuję zobaczyć wykonania live Gagi z jakiegoś studia radiowego (znajdziecie na YT), gdzie śpiewa i gra na klawiszach. Całkiem inna osoba i inna muzyka!

 

PS. Gaga napisała sporo hitów, przede wszystkim dla Beyonce. Podobnie jak Sia, która teraz z ghostwritterki wychodzi na samodzielną artystkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie niedowiarki - Lady Gaga akustycznie. Podobno jej pierwotna wizja kawałków z "The Fame" miała być właśnie taka, ale nikt by tego nie kupił, więc przerobiono to na pop ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie niedowiarki - Lady Gaga akustycznie. Podobno jej pierwotna wizja kawałków z "The Fame" miała być właśnie taka, ale nikt by tego nie kupił, więc przerobiono to na pop ;)

 

 

Właśnie Nismo, właśnie...

 

;)

 

 

I spokojnie, terminu "niedowiarki" nie odebrałem jako aluzji do mojej skromnej osoby - vide to, co napisałem powyżej.

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby Bob D. nie żył to pewnie by się w grobie przewracał ;)

 

Bo to dla mnie najlepszy cover jaki kiedykolwiek nagrano.


Hmmm...

 

W nawiązaniu do tego, co wczoraj pisaliśmy sobie tutaj z Nismo, Sir Harvesterem, Paratykusem...

 

 

 

Final Version.

 

 

Muzycznie złagodzone i fakt, na wskroś popowe (jak słusznie zauważył Nismo). Natomiast obecność w tym teledysku Skarskarda (pokłony za kreację w "Melancholii" Von Triera) to dla mnie mistrzostwo świata. Oglądając to video przypomina mi się jak dobrze można opowiedzieć konkretną historię i zawrzeć ją w mniej niż 10 minut - vide teledyski Jacksona.

 

Trafił swój na swego. Trafiła kosa na kosę ;) Trafiła Gaga na Skarsgarda...

 

Cheers!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do tego, co wczoraj pisaliśmy sobie tutaj z Nismo, Sir Harvesterem, Paratykusem...

 

 

 

Final Version.

 

 

Muzycznie złagodzone i fakt, na wskroś popowe (jak słusznie zauważył Nismo). Natomiast obecność w tym teledysku Skarskarda (pokłony za kreację w "Melancholii" Von Triera) to dla mnie mistrzostwo świata. Oglądając to video przypomina mi się jak dobrze można opowiedzieć konkretną historię i zawrzeć ją w mniej niż 10 minut - vide teledyski Jacksona.

 

Trafił swój na swego. Trafiła kosa na kosę ;) Trafiła Gaga na Skarsgarda...

 

Cheers!

 

Kolejne nagranie akustyczne Gagi - w celach doedukowania, bo dostałem wiadomości z podziękowaniami za pokazanie nowej twarzy Panny Germanotty ;)

 

Tym razem jazzująco-swingująca wersja "Poker Face" :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejne nagranie akustyczne Gagi - w celach doedukowania, bo dostałem wiadomości z podziękowaniami za pokazanie nowej twarzy Panny Germanotty ;)

 

Tym razem jazzująco-swingująca wersja "Poker Face" :)

 

 

Co to są za słuchawki w tle za Gagą? (wiem, skrzywienie :P)

 

I tak mało audiofilsko, bardziej relaksowo - usłyszałem w radio w pracy i wyjść mi z głowy nie bardzo chce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolejne nagranie akustyczne Gagi - w celach doedukowania, bo dostałem wiadomości z podziękowaniami za pokazanie nowej twarzy Panny Germanotty ;)

 

Tym razem jazzująco-swingująca wersja "Poker Face" :)

 

 

Co to są za słuchawki w tle za Gagą? (wiem, skrzywienie :P)

DT770?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności