Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie sluchawki polecacie do 1000-1500zl do SGS3?


Sieniek

Rekomendowane odpowiedzi

a co sadzicie o ultrasone PRO750 ?

kupilem je ...

Jako posiadacz tych słuchawek, powiem ze.... To bardzo ryzykowny zakup, szczególnie bez wcześniejszych odsluchow. Nie jest to model grający łatwo i przyjemnie. Pomaga im coś grającego raczej cieżko na średnicy ze stonowaną jej wyższa częścią i góra. Generalnie ce****e je "dziwna" barwa, rozstrzelona ( rozciagnieta/rozbita) i chuda srednica, no i jakos syntetyczna momentami pazlotkowa wręcz gora. Niezle calkiem w moim odczuciu nadaja sie do tzw "trackowania" - sluchanie ich dla przyjemnosci/relaxu przez dosc agresywny przekaz, moze byc deko kłopotliwe - za to maja całkiem niezły bas. Zastanawiam się czy nie pomogły by im "skórzane" pady z 900.

Mi osobiście zdecydowanie najbardziej podchodza w sterylnym, chirurgicznym wręcz, zestawieniu z Cowonem J3. Teraz czekamy na twoja opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrBrainwash

 

Jak oceniasz Denon D2000, może jakaś krótka recka ;)

 

Napisałem Ci na PW

 

Słuchawki w cenie 700 zł bardzo fajne, aczkolwiek z dobrą synergią i pod odpowiedni gusta. Nie radzę ich kupować bez odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GigereE

 

no wiec :

podlaczylem sluchawki pod sam telefon , zagraly przyjemnie barwowo ale za cicho , dokupilem fiio E17

po podlaczeniu jest glosniej ale uwazam ze nadal za cicho i nie wiem czy to wina zrodla czy moze niewygrzania sluchawek ale dzwiek nie podobal mi sie .. ja nie jestem chyba wymagajacym uzytkownikiem , teraz stwierdzam ze potrzbuje sluchawki ktore beda cukierkowe i beda grac mi basem ...

zamowilem u bamboszka wzmak o2 no i teraz mysle nad innymi sluchawkami nie musza one byc z hiendu , chce glosno , czysto , basowo

 

akg 618dj ?

B custom pro ?

Creative Labs Aurvana Live?

 

 

edit..

 

AKG K181 DJ vs Denon DN-HP1000

 

 

mam nadzieje ze nie zawioda mnie soczystoscia dzwieku .

jakies sugestie ?

Edytowane przez michal nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam swojego faworyta !!!

 

denon HP1000 !

 

na samym telefonie galaxy note2 (to samo co sgs3) graja bardzo glosno , pieknie basowo, i nawet smiem twierdzic ze nie potrzbuje wzmaka !

 

kupilem je za 550zl w razie co moge podac namiar na goscia od sluchawek

 

udany zakup i pelna rekomendacja do telefonu sgs3/note2

 

jesli tylko wyjdzie kernel voodoo to bedzie tylko lepiej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te w linku to HP700

 

HP1000 maja inny kolor ,budowe , no i srednice glosnika 53mm , 3500mW moc wejsciowa

 

a te wlasnie to denon HP-1000

http://www.rock-gear.de/en/DJ/Headphones/Denon-DN-HP1000-oxid.html

Edytowane przez michal nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to ja już sam straciłem wątek co jest w tym linku :)

Nazwa mówi jasno o modelu 1000

Na zdjeciu są 500

Opis przedmiotu tez mówi o 500

Czyli komuś się coś pomieszalo ;)

Link do kasacji w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakby nie patrzec to deceniam podrzucenie linka ..

ja od siebie moge zapewnic ze sluchawki sa godne polecenia

siedzialem od tygodnia i szperalem w necie opinii

te juz z samego telefonu na stockowym kernelu (bez voodoo) graja bardzoo glosno i soczyscie.

wieczorem przetestuje wraz ze wzmakiem fiio E17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio E17 to dobry wybór do kompaktowego zestawu z telefonem poza tym mogę polecić malutkiego iBasso T5 lub jeżeli trzeba z DAC to iBasso D-Zero.

Co do słuchawek to polecam Custom ONE Pro mają regulację basu która się sprawdza są wydajne i wygodne.

 

Ale co ja tam wiem o kompaktowych sprzętach chodząc z 2 cegłami w kieszeni [iPod 5,5 G + Cmoy ] i wielkimi potworkami na głowie [ Shure SRH750DJ ] :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności