Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] (HD380 vs MDR-V55 + wymiana źródła) < 500zł


arqux

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mój budżet to 500zł na źródło i słuchawki, jako że prawdopodobnie potrzeba czegoś lepszego na lepsze słuchawki.

 

Przejrzałem trochę opinie i uznałem, że najlepszym wyborem będą właśnie słuchawki wymienione w temacie. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :)

 

HD380 - ok.420

MDR-V55 - ok.300

 

Do tego źródło. Jeśli będzie trzeba to znajdę dodatkowe 100zł.

 

Czy to dobry wybór (słuchawki?)

 

Pozdrawiam i proszę o wskazanie dobrego źródła:)

Edytowane przez arqux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek?:P

 

Zmiana: Chciałbym wybrać słuchawki głównie do gier typu BF3 a także uniwersalnej muzyki - słucham praktycznie wszystkiego co leci.

 

Rozmiarowo chciałbym coś dużego, np CAL! i większe. Sony MDR-V55 jak rozumiem są malutkie.

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepszym rozwiązaniem będzie kupno 2 par słuchawek; jedne do grania, drugie do muzyki. Kupisz drogie słuchawy i załatwisz je strzałami. Do gier polecam HD681 za 89 zł. Co do słuchawek do muzyki to poczekaj na opinie kogoś bardziej obeznanego, bo nie orientuje się zbytnio w tym przedziale cenowym.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez to, ze ci padl jack je wyrzucasz ?

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw padła prawa strona a dziś rozleciały się totalnie i to chyba nie przez jacka. Wogóle nie działają.

 

No ale to nie jest tematem, więc... sugestie w sprawie słuchawek / karty dźwiękowej?

 

Bardzo proszę o odpowiedzi... Potrzebuję pilnie tych słuchawek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... spory opór, czy mój tel. SGS3 da radę...?

Poza tym zaznaczyłem, że chcę słuchawki zamknięte czyli z jak najlepszą izolacją.

 

edit: zapomniałem zaznaczyć, że nie mam miejsca na kartę PCI w kompie.

Karta musi więc koniecznie być na USB... może być USB2/3

Edytowane przez arqux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepszym rozwiązaniem będzie kupno 2 par słuchawek; jedne do grania, drugie do muzyki. Kupisz drogie słuchawy i załatwisz je strzałami. Do gier polecam HD681 za 89 zł. Co do słuchawek do muzyki to poczekaj na opinie kogoś bardziej obeznanego, bo nie orientuje się zbytnio w tym przedziale cenowym.

 

a do muzyki to nie? :P hd681 są świetne do muzy, ale po CAL! możesz powiedzieć że w nich nie ma basu :D

ja w nich gram i nie narzekam, TeamSpeak+fpp na multi i jazda :>

 

a co do CAL! to na forum jest pełno osób, które mogą Ci w nich wymienić jack'a albo cały kabel na o wiele lepszy i wyjdzie Ci taniej i lepiej w sumie

Edytowane przez masterxaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Fostex TH-7B (z ship'em wychodzą 264 PLN), łatwe do napędzenia także z mobilnych źródeł, pomimo, że półotwarte, bardzo dobrze izolują, charakter grania zależny od charakteru źródła (z neutralnym grają analitycznie, ale basu nie brakuje, a inne pasma są dokładnie prezentowane, a w przypadku ciepłego źródła np.FiiO E10 mogą stać się bardziej "funowe"). Wysoki komfort noszenia (lekka konstrukcja o bardzo dobrej jakości wykonania, ze skurzanymi, ale miękkimi padami). Na forum jest recenzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem ci wyżej kartę a ty dalej kombinujesz więc i ludzie odpisujący Ci kombinują.

 

Kup tą kartę > http://allegro.pl/cr...2650451241.html

 

Wgraj ten sterownik > http://forum.purepc....-extreme-audio/

 

I jeden kłopot ma już mniej. Co do słuchawek to cięzko Ci pomóc bo z jednej strony chcesz słuchawki tak mi się zdaje do domu a potem odrzucasz pisząc że SGSIII ich nie pociągnie. To się zastananów , na twoim miejscu w 500 zł zmieściłbym się w zakupie karty Creative + Superlux HD 660 i mam super audio w domu a na dwór bym kupił przenośne o wysokiej skuteczności słuchawki portable do telefonu np AKG K518.

Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem tylko musisz mnie tez zrozumieć - nie mam miejsca na złączu PCI żeby ta kartę zamontować.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

A słuchawki - np. Cale świetnie grały i z kompem w domu i z sgsem.

Więc dlatego pytam czy np takie senki HD 380 pro zostaną ogarniete przez ten telefon...

Pozdr

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię więc jedynym rozwiązaniem będzie taka karta jaką posiadam w sygnaturce czyli Creative USB X-FI Surround 5.1 PRO którą sobie przestawisz na Headphones.

 

Karta kosztuje 200 zł

 

Superlux HD 660 - 138 zł

 

AKG -K518 - 174 zł

 

SUMA: 513 zł

Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak skłaniam się w stronę 1 pary słuchawek. Naprawdę niepotrzebne mi dwie, zwłaszcza że nienawidzę dokanalowych.

 

Chce kupić jedną porządna.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

Aha i zaznaczam ze nie zależy mi szczególnie na mocnym basie od którego potem boli głowa.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku ktoś Ci tutaj do tych HD-660 musi polecić jakiś przenośny wzmacniacz....Bo nie wiem które zamknięte bez wzmachola uciągnie SGS

 

Zobacz jeszcze te > http://allegro.pl/sluchawki-audio-technica-ath-ws55i-iphone-wa-wa-i2627486409.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności