Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] (HD380 vs MDR-V55 + wymiana źródła) < 500zł


arqux

Rekomendowane odpowiedzi

Sgs3 akurat ma bdb chip dźwiękowy wolfsona ale nie wiem ile to da.

 

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2Jaka byłaby różnica między np tymi senkami 380 z integrą a z dźwiękówą którą poleciles?

Podobno nawet integra napędza dobrze te senki :P

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez arqux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę Ci w takiej kwestii , mija to się z celem aby mieć słuchawki za prawie 450 zł i podłączać je do integry , to jakbyś podłączyć głośniki B&W Nautilus do najtańszego wzmacniacza na rynku. Ty się dokładnie zastanów czy za tyle pieniędzy słuchawki tobie są w ogóle potrzebne...bo patrzysz na sprzęt który rewelacyjnie zapewne gra na wzmacniaczach a ty będzie je tłumił na zwykłej integrze i na SGS3 który tak naprawdę gra na poziomie zwykłego playera mp3 za 150 zł , szału tu jakiegoś nie ma , według mnie lepiej gra Iphone 4S ale to już wątek na osobny temat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD380 dają radę i z telefonami jak i z czymkolwiek przenośnym, jeśli zależy ci na jakości dźwięku a nie głośnym dudnieniu to będą się nadawały. Używam ich też do gier i jest rewelacja, gram głównie w Battlefielda 3. O dźwięk nie masz się co martwić ale pomyśl nad kablem bo nie każdemu on pasuje, chociaż za wcale nie duże pieniądze można kupić oryginalny kabel prosty mam na drugim kompie model produktu jak byś potrzebował, polski dystrybutor ma je w ofercie. Zresztą nie ma co tutaj powielać informacji bo jest kilka ciekawych wątków tutaj na forum o tych słuchawkach. Na twoim miejscu kupiłbym słuchawki i słuchał na tym co masz i w tym czasie dozbierał do jakiejś dźwiękówki, ja używam Xonara i jestem zadowolony ale niestety nie miałem porównania z tańszymi kartami np. Creative które podobno osiągają też dobre brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności