Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Doki, Clip+, 80-150 zł, rap.


Freso

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie w którymś już temacie moim.

Szukam doków do Clipa+.

Muzyka - wszystko w sumie, głównie rap. Lubię dobry bass i niekłującą w uszy górę.

 

Z doków miałem HJE-120 (3 egzemplarze :D), nie były złe. Miałem też JBMy.. no właśnie. Miałem. Od wczoraj do dziś. Padł jack, przegrały u mnie kilka godzin. Kilka dni wcześniej zamówiłem nowe Cresyny AXE IV, które przyszły uszkodzone.

W związku z w/w niebywałym pechem szukam czegoś dobrze wykonanego, no i dobrej firmy.

Mam 3 opcje:

1) Postawić na opcję budżetową - kolejne HJE-120, nie będzie mi szkoda jak padną szybko (a żaden z poprzednich egzemplarzy nie padł, jedne miałem ponad pół roku)

2) Postawić na jakość - szukać czegoś do 80-120-150 zł (moje typy to odpowiednio SM PL11-brak-SM E10)

3) Postawić na ryzyko - kupić JBMy, ale nówki.

 

Głównie mam pytanie - którą opcję wybrać?

Jeśli 2. - jakie słuchawki polecacie i co myślicie o moich typach?

 

PS. To ma pewnie ogromne znaczenie - nie mam muzyki w najwyższej jakości, nie używam FLACów etc., dlatego nie wiem czy jest sens dużo płacić za słuchawki. JBMy mi odpowiadały brzmieniem, miały prześwietny bass..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E10 to poziom JBM800 ,może ciut lepsze ,tylko lepiej wykonane,choć właśnie rozkleiła mi się jedna słuchawka w E10 :woot: czyli znów będę musiał do chin wysyłać :angry: PL11 dużo gorsze od obu wymienionych.Z E10 na pewno będziesz zadowolony

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E10 w razie awarii trzeba odsyłać do Chin? O_O nawet takie kupione w sklepie, załóżmy RTV Euro AGD?

Jeśli tak - odpadają z miejsca, podobnie jak inne SM.

MJ800 mnie kuszą, ale jak znowu padnie jack.. :/

 

ja E10 kupiłem w chińskim sklepie dlatego tam tez muszę reklamować :-) Drogo to nie wychodzi 8,80gr za przesyłkę która dochodzi do nich w 5dni. Tak wiec mi nie robi różnicy czy kupuje w Chinach czy w Polsce a przynajmniej jest sporo taniej.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak normalnie to jak reklamować SoundMagic, kupione np. na Allegro lub w RTV Euro AGD?

wtedy reklamujesz w sklepie którym kupiłeś.

 

A duża jest różnica w cenie przy zakupie E10 w chinach ?

 

dla mnie duża

 

http://www.mp4nation...es-silver-black czyli ok 115zł za E10

 

Sklep mogę w 100% polecić ,z roszczeń gwarancyjnych wywiązują się doskonale,wysyłka darmowa.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każda opinia mile widziana, bo zamieszanie mam niezłe, ale..

Zagłosujmy :D

 

budżetowe HJE-120 -> dobre, sprawdzone SM E10 -> ryzykowne, ale świetne JBM MJ800.

Co byście wybrali?

 

kup sobie JBM jak się zepsują najwyżej wyślesz na gwarancje.Teraz na focalprice jest kod rabatowy na 10% i JBM800 (BLACK)masz za 13$(po zniżce 10%) tak wiec cena zła nie jest.

 

KOD RABATOWY na 10%

ważny do 30 września : EDM9CE10

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBMy mają gwarancję jakąkolwiek? o_O

Mam "zaklepane" nówki MJ800 u jednego z forumowiczów i tak sobie myślę.. JBMy nie były tak źle wykonane, dziwi mnie, że padł jack.. ale w sumie wolę zepsute JBMy za 60 zł niż zepsute E10 za 150 zł.

 

Rozważam to nadal, wychodzi na to, że..

E10:

+ wykonanie

+ gwarancja, z którą nie powinno być problemów

+ bardziej znana firma (większe zaufanie)

-cena

-dostępność aktualnie

MJ800:

+ cena

+ BASS <3

+ aspekty dźwiękowe ogólnie

+ wykonanie

- mało znane

- brak gwarancji lub utrudniona jej realizacja

- brak zaufania do firmy przez poprzedni egzemplarz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka w obu wypadkach jest kompletnie chińska. E10 nie kupisz, są gigantyczne problemy z dostępnością. Jeżeli Ci padnie jack po raz kolejny to po prostu wysyłka do kogoś z forum na porządny rejacking i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBMy mają gwarancję jakąkolwiek? o_O

Mam "zaklepane" nówki MJ800 u jednego z forumowiczów i tak sobie myślę.. JBMy nie były tak źle wykonane, dziwi mnie, że padł jack.. ale w sumie wolę zepsute JBMy za 60 zł niż zepsute E10 za 150 zł.

 

 

- brak gwarancji lub utrudniona jej realizacja

- brak zaufania do firmy przez poprzedni egzemplarz..

 

jak dźwięk z JBM800 Tobie odpowiadał to nie wiem czy jest sens eksperymentować,gwarancja w focalprice jak najbardziej jest i to jest z tego co pamiętam 1rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam do was pytanie odnośnie słuchawek które spasowałyby się z moim Samsungiem Q3.

Do tej pory używam Soundmagic PL11 , jednakże po prawie 1,5 roku gdzieś przerwał się kabelek i dźwięk już nie ten.

 

Szukam czegoś nowego i teraz nie wiem co wybrać.

Prosiłbym o pomoc co można kupić sensownego w granicach 50-80zł. Wybrałem już kilka typów.

HJE120

MJ800

MEE M2

 

Prosiłbym o pomoc w wyborze bądź inne sugestie w tej cenie.

Dziękuję i pozdrawiam.

 

ktoś? coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności