Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] JBM MJ800 czy SM E10?


Uber

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tylko jeden test tych JBM a Soundmagica multum więc jednak kieruje się zaufaniem fachowców niż amatorską recenzją nie sądzisz ? Po drugie nie mam gwarancji że u ciebie na twoim odtwarzaczu będzie grało tak samo na moich , wziąłeś to pod uwagę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wziąłeś pod uwagę że niektórzy "fachowcy" dostali w łapę albo słoń im na ucho nadepnął?

 

Weźmy np. Komputer Świat czy jakieś inne pisemko - jak oni biorą się za odtwarzacze i słuchawki to wiedz, że coś się dzieje :P

 

 

 

Nie mam nic do ciebie i nie chce się z tobą kłócić ale forumowicze NIGDY mnie nie zawiedli a recenzje "fachowców" nie raz wprowadziły w maliny.

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że tak. Ale to, że coś jest po taniości nie znaczy, że się rozdupcy. Małe porównanie: Creative EP-630 ukatrupiłem w 3 miechy a Mee M2 używałem prawie pół roku a od 2 miesięcy cieszy się nimi ktoś inny i mają się dobrze.

 

W Creative Fatal1ty padł jack po pół roku i odmówili wymiany/naprawy bo moja wina. A Superluxom przez ten czas nic nie było.

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem EP-630 dwa dni od premiery , dopiero pare dni temu mi padły. Rozumiem i szanuje twoje zdanie , szkoda ze tak mało czasopism bierze się za recenzje mało popularnych słuchawek , dam sobie rękę obciąć że w któryś z tych podrabianych Beatsów co są na chińskich stronach umieszczona jest lepsza elektronika niż w oryginałach , zapewne niedługo ktoś to odkryje. Bo widzialem już na "echina" Beatsy które w przeliczeniu na nasze kosztowały prawie 150 zl więc dwukrotnie więcej niż polecane JBM , także na logike musi tam być dobry stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź też pod uwagę, że płacisz za śmieszny znaczek ;) Może się okazać, że wygląd beatsów a przetworniki jak ze słuchawek z kiosku ;) No ale wyglądają jak Beatsy a to najważniejsze :P

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie , czy można gdzieś kupić takie sztywne pudełko na słuchawki ?

Na Filaudio są dokładnie te ze zdjęcia. I dodają też takie do JBM ;)

Swoją drogą, to jeszcze jakieś 3 lata temu Soundmagici były dokładnie tym samym czym teraz są takie JBMy czy Xkduny - chińczyki sprowadzane na własną rękę o których tzw. fachowcy w ogóle nie wspominali, a bijące inne słuchawki w ich cenie. Więc minus do lansu masz podobny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie. Jak sobie już tak dyskutujecie właśnie nad tymi modelami, możecie doradzicie mi co byłoby najlepsze? A mianowicie zastanawiam się nad kupnem jakichś dokanałówek, ogólnie mój budżet to max 150zł.

 

Jako odtwarzacz posłuży mi głównie samsung galaxy s2. Muzyki słucham przeróżnej, ale głównie rocka i rapu. Ogólnie lubię też jakieś radiowe kawałki od czasu do czasu posłuchać. I teraz proszę o obiektywizm.

Które słuchawki najbardziej się nadadzą? Chwalone tutaj JBM, SM e10 czy brainwavzy proalpha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stosunek cena/jakość to pewnie niewiele jest słuchawek które je biją, no ale czasami warto dopłacić te 50zł, za chociaż trochę lepszą jakość. Ogólnie mam rozumieć, że jeśli nie szkoda mi kasy to lepiej wybrać coś z tej droższej dwójki, bo są jednak lepsze jakościowo czy jednak jako średnio wymagający słuchacz nie usłyszę zbyt wielkiej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie usłyszysz wg mnie. Fajne są jeszcze Xkdun CK-700 (które posiadam) ale z nimi ciężko.

 

JBMy są naprawdę dobrze wykonane :) Wg mnie warto je wziąść:) A za zaoszczędzoną kasę możesz potem (jak trochę dołożysz) kupić fajne nauszniki do domu na dłuższe odsłuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nosiłem się pierwotnie z zamiarem kupna słuchawek za około 150zł. Zależy mi głównie na dobrym dźwięku, a nie na marce czy stylówie słuchawek. One mają być dla mnie, a nie dla reszty w około. Pamiętam jak kupowałem nuforce'y 3 lata temu. Nikt nie słyszał o tej firmie, a znajomi pukali się w głowę jak mogę coś takiego sprowadzać ze stanów. Teraz już na allegro można dostać te słuchawki i coś już o nich wiadomo.

 

Największy problem ze słuchawkami jest taki, że rzadko (o ile jest) możliwość, żeby konkretny model móc przesłuchać. A przecież w słuchawkach najważniejszy jest dźwięk, bo po to one są przecież. Najlepiej szukać po forach opinii i czytać recenzje. Jednak znowuż jest to kwestia bardzo subiektywna.

 

Wolę przetestować słuchawki za 20 czy 40 zł i jeśli będę zadowolony to je zostawie. A gdy będzie źle to nie będzie mi też tak bardzo szkoda takiej kwoty niż, gdybym miał być zawiedziony słuchawkami droższymi. A mam przesłanki sądzić, że może być dobrze. Taka jest moja skromna opinia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pytanie xdun (czy jakoś tak) czy JBM?? mam es18 i mają za dużo troszeczkę basu:( niewiele ale jednak wolałbym coś mniej natarczywego z średnicą bardziej wysuniętą:) słucham rocka od queen do slipknot'a aaaa i gdzie dostać (u źródła - państwo środka) takie cudeńka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie JBM :) uderzaj z tym pytaniem do JBM (nazwa uzytkownika) albo Inszy 'ego :) Oni ci podpowiedzą skąd brać najlepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do użytkownika JBM , właśnie sprowadza ten model , mam u niego jeden egzemplarz zaklepany także skontaktuj się.

Równocześnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności