Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe ok. 100zł do NOKIA 500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w dobrani odpowiednich słuchawek do mojego telefonu. Jest to nokia 500. Szukam słuchawek dokanałowych, zastanawiałem się nad soundmagic pl11, soundmagic pl21, jays one, jays two? Co myślicie o takim połączeniu wraz z moim telefonem. Ktoś ma podobny zestaw? Słucham popu, rocku oraz wszystkiego co wpadnie mi w ucho. Mają to byc więc słuchawki uniwersalne. Za informację z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

PS: A może warto dołożyć do soundmagic e10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam mee m9 i porównywałem je z soundmagick , tylko nie pamiętam jaki model ale w podobnym przedziale cenowym i moje mee zagrały lepiej, ogólnie słuchawki super, potężny wykop maja, także posiadam nokie 500 i graja bardzo fajnie, choć pod lepszym sprzętem dopiero się rozwijają :P Według mnie to najlepsze słuchawki do 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten problem slychalem a-jayow w salonie denona i mi sie opdobalo lubie bas i tam jest go wystarczajaco slucham glownie rapu trancu i troche popu ale rzeczywiscie sa troche ciezkie z powodu tych przewodow wszedzie sa polecane te soundmagici jestem ciekaw wlasnie jak wypadaja one w porownaniu do a-jayow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Pl 11 tu jest dużo basu więcej niż w alphah. Recka nuforce ne 600x z porównaniem do alph http://www.audiohead.pl/index.php/2012/03/recenzja-nuforce-ne-600x/. Powinny być idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności