Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 300zł (włącznie)


Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

 

chcę kupić słuchawki nauszne do 300zł włącznie. Zależy mi przede wszystkim na dobrej jakości dźwięku, porządnych basach, no i na tym by były wygodne do noszenia. A jakbym jeszcze miały dobrą w miarę izolację to by było prima.. ;)

 

Rozważałem kilka słuchawek lecz nie wiem, na co się zdecydować. Sensowne wydały się senki 380 pro, które w temacie 'Co kupić? Słuchawki nauszne' były w kategorii 350zł, ale jak się okazało kosztują grubo ponad 400zł więc niestety odpadają..

 

Co polecacie? :)

 

Pozdro,

Yankes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux HD-330. Wygoda taka sobie. Trochę cisną i mają głupio zrobiony kabel, ale poza tym są super. Niestety trzeba je sprowadzać z Niemiec (na forum jest temat ze zbiorowym zamówieniem), ale za to kosztują z przesyłką 140 zł.

Edytowane przez Saiya-jin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superlux HD-330. Wygoda taka sobie. Trochę cisną i mają głupio zrobiony kabel, ale poza tym są super. Niestety trzeba je sprowadzać z Niemiec (na forum jest temat ze zbiorowym zamówieniem), ale za to kosztują z przesyłką 140 zł.

1) Autor chce izolacji, więc bardziej HD660.

2) One mają 150 ohm impedancji także pada pytanie o moc źródła. Acz FiiO E6 je pogonił fajnie.

 

O i w HD660 można łatwiutko otworzyć venty w czaszach a wtedy bas robi się... wow. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi. Muzy słucham na iTouchu 4g. Co do słuchawek - wygoda i jakość dźwięku przede wszystkim. + izolacja :)

 

dzięki za wszystkie sugestie. ;)

 

czytałem recenzję 518dj i raczej odpadają, słucham czasem elektroniki i popu, ale zazwyczaj jest to rock i alternatywny rock, więc one raczej się nie sprawdzą :) macie inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miałem napisać :D Literka przy 7 oznacza kolor.

 

http://netstore24.pl...OSTEX-TH-7/7200 - to jest interesująca cena.

http://www.czakmusic.pl/FOSTEX-TH-7(3,4,4062).aspx - tu też.

Edytowane przez Casti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie cena jest całkiem przyzwoita. który sklep polecacie? jak ktoś kupował fostexy - to gdzie? :) a i czy netstore24.pl to zaufany sklep? ;)

 

maciux masz może te słuchawki? Mógłbyś wrzucić jakieś foty i napisać o odczuciach własnych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem te słuchawki. To moja recenzja i w zasadzie nie zmieniłem o nich zdania :)

 

Izolują całkiem nieźle, gdyż są bardzo delikatnie otwarte - tylko kwadratowa szpara wokół loga na muszli. Będziesz zadowolony. Solidne, bardzo dobrze grające słuchawki.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siema, to jeszcze raz ja :D

 

piszę żeby podzielic się z wami moimi odczuciami w związku z fostexami które kupiłem. Są naprawdę świetne: pozytywnie zaskoczyły mnie brzmieniem, ale przede wszystkim są mega wygodne! Dzięki wszystkim za pomoc, to był naprawdę dobry wybór! :) polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności