Skocz do zawartości

Wyciąganie audio z TV.


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam wielki problem z dużym telewizorem. Jest to Samsung UE46B6000 LED TV. Dokupiłem za grosze taki sound bar firmy Watson I ten ma wejścia tylko I wyłącznie chinch (2x chinch) .

TV ma wyjścia

a) Słuchawkowe (tak napisał mi Samsung w odpowiedzi na moje zapytanie) ale ja go nie mogę znaleźć – po prostu nie ma. Może jakaś przejściówka czy coś?

B) Coaxialne albo optyczne (któreś z tych, cyfrowe po prostu). No i tutaj z tego co się orientuję potrzeba by było DAC. W ty momencie (bo za jakiś rok kupimy porządne kino ) idziemy w miniaturyzację więc nie może to być pudło (wzmacniacz) np. Sony tylko jakiś malutki DAC. Znalazłem Fiio D3 i on mnie zainteresowało. Czy ono spełniłoby rolę? A co z ładowaniem? Można ładowarkę podpiąć na stałę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung niestety tak ma i to widzę, że nadal się utrzymuje. Ja w swoim C650 również nie miałem analogowego wyjścia audio, poza wyjściem jack 3,5 cala. Możesz spróbować połączyć to czinczami (w TV do złacza composite) i wtedy może Ci to załapie, ale wątpie. Ewentualnie do jacka (jeśli rzeczywiście on jest) podłączasz rozgałęziacz i do tego czincz, ale wtedy znowu nie wiem czy można puścić dźwięk również przez TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sharpa i mam wyjscie dzwieku w postaci wejscia jack 3,5. Dostalem do tego taki kabelek dzieki ktoremu z tego robia sie 3 rca i 2 sa od audio ktore podpinam chinchami do mojej ukochanej wiezyczki technicsa. Jesli cos zle zrozumialem to napiszcie.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ue46B6000_33.jpg

To chyba ten model? Zdjęcie z opisu sklepu sprzedającego ten TV czyli jest wyjście Jack pod spodem, a nie z boku jak to ma miejsce w przykładowo moim telewizorze, monitorze z tunerem telewizyjnym przy komputerze i innych znanych mi TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mixelectronics.pl/recenzje_zobacz,42,plaski-jak-nalesnik---samsung-ue46b6000

Nie rozumiem w takim razie tego co tu piszą :)

A nie można przez optyczne ( o ile jest) tego podłączyć do FiiO D3? Chyba najłatwiejsze wyjście z sytuacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności