Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Portable do 150 - 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc mam słuchawki do domu, ale ostatnio średnio mam możliwość ich posłuchać. Ostatnio mam już dosyć dokanałowych, te HJE120 miały być tylko przechodnie (wolę na-/wokółuszne) i miałem je za długo.

Przydałby się jakieś do plejera, zwłaszcza na dwór (ratuję się Porta Pro i AKG k420 ojca - średnio wygodne, otwarte i w przypadku tych drugich - nie moje).

 

Mój player to SONY NWZ-353 (ciepły), a muzyka:

głównie Metal (ogólnie - od Heavy, Poweru i Thrashu, przez Doom, Stoner Sludge po Techniczny Death) i J-Pop. Czasem Rock z okolicami (NiN, Sonic Youth, King Crimson i inne), Punk/Hardcore (Dead Kennedys, Minor Threat, Sick Of It All) i inne (Einstürzende Neubauten, Aphex Twin, DJ Shadow.

Ale Metalu i J-Popu najczęściej słucham, zwłaszcza poza domem.

 

Jedna rzecz: Przy "portable" chodzi mi raczej o izolację i łatwość napędzenia. Wcześniej chodziłem z braku laku w SRH440 (choć z playerem raczej niedomagały) i ich rozmiar mi nie przeszkadzał.

 

Budżetu -jak widać- nie mam zbyt wielkiego. Na razie w oko mi wpadły:

-Maxell Retro DJ (ktoś pisał, że niewygodne. Ktoś inny, że w cięższej muzyce mogą być "zbyt grzeczne")

-Superlux HD661 (mogą być ciekawe, ale podobno nie izolują najlepiej. Plus boję się, że mogą mieć "syndrom SRH440" :P - piękne średnica i góra, ale basu jak kot napłakał, choć niezgorszego jakościowo. No i mam dosyć małą głowę - nie jestem pewien co do pałąka, w innych SL-ach ktoś narzekał)

 

-JTS HP-525 (nie wiem, jak by się zgrały z moim ciepłym grajkiem biorąc pod uwagę bass reflex. Także budowa?)

 

Coś jeszcze?

 

Bump

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę odnieść się tylko do MAxelli- na pewno nie są niewygodne. Nie uciskają głowy, ucho nie dotyka plastiku przed przetwornikiem, leżą ładnie na głowie.

Co do gry- kumplowi na nano 2g się podobały (słucha metalu), ja preferuję otwarte słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano 2g raczej chlodny, a maxelle basem nie szastaja choc troche go jest. Maxelle fajnie graja sa bardzo wygodne troche denerwuje tylko regulacja palaka bo ciagle lata po tych szynach. Dzwiekowo wybralbym jtsy u nich nie jest tak ze basu jest tyle ze sie wylewa jest on dosc skupiony i ma fajne kopniecie. Ale jesli wolisz cos wygodniejszego z mniejsza iloscia szczegolow to lepiej wziasc maxelle.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności