Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki za 50-60 zł (z przesyłką) podobne do BW Alpha.


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno prosiłem was o pomoc przy wyborze dokanałowych słuchawek w cenie do 80 zł (bez przesyłki). Miały być to słuchawki do każdego gatunku muzyki. Zależało mi na dobrym tłumieniu otoczenia, wygodzie, nie za dużym (jak w SM PL11), ale też nie za małym basie. Polecono mi Brainwavz Alpha.

Niestety teraz budżet nie pozwala mi wyposażyć się w BWki. Jaką zatem możecie polecić alternatywę w cenie 50-60 zł (z przesyłką) ?

Edytowane przez pazday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że ES18 + jakieś lepsze tipsy grają lepiej od BW Alpha ?

Jakie tipsy możecie polecić i jaka jest ich cena ?

Nie wiem jak grają Alpha, ale ES18 nawet ze zmienionymi tipsami nie są dla mnie basowe. Szczegółowość za to niespotykana w tej cenie, choć już scena niepowalająca i grają w głowie (ale niektórzy to lubią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."Scena niepowalająca"... Żeby scena była powalająca to musiałbym wydać przynajmniej 3x tyle :P

Nieprawda - Cresyn C415 "AXE" maja świetną scenę, ale one są otwarte, słabo tłumią.

Albo x-kdun CK700, może scena węższa niż w Axe, ale sporo większa niż ES18 (nie grają w głowie) no i bas ma moc (ale nie zalewa reszty).

No i jeszcze chwalone JBMy, ponoć są jeszcze lepsze od CK700 (wg tych co słuchali i jednych i drugich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności