Skocz do zawartości

Jaki Mp3player?


PaGo

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś dobrego MP3Playera..

Będzie to mój pierwszy MP3Player więc nie chce kupić byle gówienka :D

Myśle że cena max 300 zł., przydało by się radio fm, ok. 512 mb.

Przyjaciele, zastanawiam się nad:

http://allegro.pl/item124989324_promocja_o...b_dyktafon.html

http://allegro.pl/item124808943_wyprzedaz_...lep_gdansk.html

http://allegro.pl/item122822278_sandisk_sa...afon_sn%5D.html

Moze jakiś creative?

 

Prosze, musicie mi polecic coś dobrego, z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich trzech najlepszą jakość dzwięku będziesz miał na T30. I standardowo mają one dobre słuchawki.

 

iRivery mają bardzo dobra jakość dźwięku.

 

SANSA moze być cichsza i będzie miała gorszą jakość dzwięku.

Do niedawna była polecana na forum jako alternatywa dla noname.

 

Ale od kiedy na allegro są "refruby" iRivera z USA lepiej jest kupić własnie taki odtwarzacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich trzech najlepszą jakość dzwięku będziesz miał na T30. I standardowo mają one dobre słuchawki.

 

iRivery mają bardzo dobra jakość dźwięku.

 

SANSA moze być cichsza i będzie miała gorszą jakość dzwięku.

Do niedawna była polecana na forum jako alternatywa dla noname.

 

Ale od kiedy na allegro są "refruby" iRivera z USA lepiej jest kupić własnie taki odtwarzacz

 

To co byś wybrał? T30?

A jest jakas wersja iRiveraT30 z Radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zakładać nowego tematu podepnę się pod ten, jako że mam takie samo pytanie. Jaki MP3 kupić, będzie to mój I MP3, ale chce wydać na niego trochę więcej kasy niż poprzednik, tak 1500 - 1800 PLN. Nie mam żadnego pomysłu co chce. Pomóżcie.

 

Lepiej załóż osobny temat - w tym temacie doradzamy flash do 300 PLN.

 

W zakresie cenowym mozesz miec kazdy odtwarzacz wyprodukowany na swiecie.

Jezeli nie interesuje Cie ogladanie filmów i zdjęć a tylko słuchanie muzyki w bardzo dobrej jakości to:

 

<<

 

Czy ma byc z dyskiem twardym (nie nadaje sie do biegania ale zmiescisz prawie całą płytotekę X5, X5L, RIO KARMA)

Czy flash ?

 

A moze zaryzykujesz pieknie grający staroć z dyskiem (RIO KARMA 20GB - w stacji dokujacj wyjscie 2 chincze do stacjonarnego wzmacniacza) za stosunkowo niewielkkie pieniadze 600 PLN allegro lub eBay

 

I drugi flash do biegania i skakania (np. iRiver T30 -> allegro 220PLN i 6 mies gw. z USA, sklep 3xx PLN i 2 lata gw. PL).

 

Zostanie Tobie duzo pieniędzy na dobre słuchawki :)

 

Jest to bardzo dobry zestaw. Nawet w domu bedziesz zadowolony z dzwieku z KARMY a flash-a będziesz brał na rower, biegi - generalnie "activity".

 

Jezeli chcesz HDD produkowane, z gwarancją to iAudio X5. Nie produkowany ale łatwo naprawialny (dostepne łatwo baterie i dyski) to iRiver Hxxx.

 

Najlepiej jak kupisz najpierw jakikolwiek Flash iRiver Txx (grają tak samo, różnią się zasilanim, wygladem, wyświetlaczem). Będziesz na pewno zadowolony. Optymalny wydaje się T30 (AAA, dosyc maly rozmiar). Nie przejmuj sie brakiem radia. Radio w mp3 to dodatek i często malutkie radyjka SONY grają lepiej jak te dołączane do mp3 (nawet markowych). Jak dojdziesz do wniosku, ze chcesz miec wiele płyt na jednym nosniku -> dokupisz potem HDD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj przecież to zalezy tylko i wyłacznie od Ciebie .

 

Sansa m 240 to nie jest zły odtwarzacz - możesz dodatkowo

odblokować w nim radio . Dokupisz Ep 630 i za 230- 240 zł masz bardzo przyzwoity zestaw.

( z 2 letnią gwarancją )

 

Jeżeli z kolei chcesz mieć obsługę ogg ( ale bez radia i gwarancji ) na Allegro dostaniesz do 280

zł T 30 1Gb

 

Następne propozycje - T10 1GB FM z Allegro- 370 zł ale bez gwarancji

lub H 10 JR (też 1GB ale bez radia )

 

Mp 3store wystawiało je właśnie na Allegro za 399 zł.( Mają oczywiście 2 letnią gwarancję.)

Irivery są lepiej wykonane ( Jr i T 10 mają dodatkowo kolorowy ekran ) i mają lepsze

własciwosci audio (np wspomniany ogg )

- ale różnica w cenie jest znacząca .

Ty wybierasz , ty decydujesz. :) ( ja bym wziął chyba juniora ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Na forum jestem nowy a o odtwarzaczach wiem niewiele.

Planuje zakup jakiegos 512mb musi byc maly i glosny ;) no i jakosc dzwiku dobra bo jak mi cos zacznie harczec/szumiec itp. to szybko skonczy swoj zywot na scianie....

pojemnosc 512 wystarczy mi w zupelnosci (wczesniej mialem 256 no i czasami brakowalo) przed kompem siedze co dzien wiec nie problem wgrac nowa muze, bat

na odtwarzacz moge dac max 200zł ale wolal bym mniej bo szybciej kupelepsze slochawki ;)

 

Poprzedni noname byl nawet spoko (jakosc nie najlepsza ale dobra, glosny z slochawkami panasonic rp-hv158 ale poszedl sie je**** :angry: )

 

Z poczatku bylem przekonany do creative nano plus 512mb za okolo 199zł ale niewiem jak jest u niego z glosnoscia. Gdzies znalazlem ze ma 2x5~7mW wydaje mi sie malo :blink: ale jest fajny bo malutki.... tylko jak te slochwaki - nie wypadaja ?

 

Potem "odkrylem" sandiska m240 1gb ale to cegla jak dla mnie. 75x33x30 (cos kolo tego) i z glosnascia tez chyba nie najlepiej.

 

Najlepszy wydaje mi sie iriver t30 512mb ale mam kilka niepelnych informacji....

jaka on ma moc 2x15mW czy 2x18mW (czy to glosno ?? )

Jak jest z przenoszeniem plikow. Wymaga chyba XP sp1/2 i mp10 w zasadzie to i tak mam to zainstalowane ale czy wzocanie plikow odbywa sie przez MP ?? czy u kogos kto ma XP albo inny system (ale nowszy 98) i niema MP nie bedzie sie dalo nic wzocic/zgrac ? Znalazlem ze da sie przerobic tak zeby widzalo go jako dysk wymienny ale czy niema juz tak przerobionych na allegro ? To jest w 100% pewne ze sie nie uszkodzi podczas przerabiania albo po kilku miesiacach pracy?

Da sie odtwarzac z niego pliki winampem (jak z dysku wymiennego)?

Na allegro sa refabrushed - oplaca sie to kupowac czy jest wiesze prawdopdobienstwo trafienia zonka ? (moge odeslac ale niechce kombinowanc potem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci głośny odtwarzacz ? Co to za przyjemnosc sluchac muzyki na fulla w sluchawkach ??

Ja mam sanse m240 i ep630 - najczesciej slucham na polowe glosnosci, max dla mnie to 3\4 (a to juz bardzo glosno). W seryjnych sluchawkach sluchalem normalnie na 3\4 paska.

 

 

Aha - nie porownuj odtwarzaczy pod wzgledem glosnosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności