Skocz do zawartości

Odtwarzacz + sluchawki do 1000 zl Propozycje.


Rekomendowane odpowiedzi

WItam pisze do was z pytaniem odtwarzacz i sluchawki Dokanalowe do 1000 zl chodzi mi o wysoka jakosc dzwieku zebym mial komfort juz z zakupionego sprzetu. prosze o propozycje jezeli macie jakas dobra propozycje a nieco wykracza za budzet tez prosze napisac ; ) Jezeli pisze temat w zlym dziale prosze o przeniesienie nie usuniecie ; ) Dziekuje pozdrawiam. sprzet ma byc dobry zarówno do Rapu jak i innych gatunkow ; ) chodzi mi o to zeby nie bylo ze bd sluchal na 80 % a bd slyszal juz tylko charczenie. chce sluchawki ktore za przeproszeniem rozjebia mi glowe gdy je wlacze dobra jakoscia. maja byc i glosne i zarazem czysty dzwiek CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE !

Edytowane przez Ventura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Twoim przypadku Sansa Clip + oraz SM Pl11 powinny wystarczyć i roz...ać Ci głowę jak to ująłeś poetycko. Przetestuj ten zestaw. Naprawdę gra bardzo fajnie. Jak nie będziesz zadowolony to z łatwością sprzedasz a my doradzimy Ci coś z wyższej półki.

Edytowane przez Marcel1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między clipem a odtwarzaczem 2-3x droższym może być dla twojego ucha tak subtelna, że szkoda pakować w to kasę. Poza tym dość często drożej nie jest równe z lepiej, przynajmniej w audio. Często dopłacasz za bajery typu dotykowe ekrany, duży ekran itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn moj ojciec zawsze mial dobry sprzet audio i moje uszy jak ide do kogos i ktos mi puszcza cos z glosnikow z zestawu za 150 zl np to dostaje w****ienia. i chce odrazu cos lepszego dlatego pisze do was Bywalec piszesz ze doplacamy za ekrany itp. Zaproponujcie mi cos bez zbednych bajerow co poprostu bedzie ******scie odtwarzalo a nie wygladalo ; ) + jakies dobre sluchawki ktore rozjebia system ze odlece lubie gdy gdzies ide wlaczyc muzyke i odleciec w ten klimat piosenki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a dochodzenie do ideału i "gonienie króliczka" daje sporo radości przynajmniej mi :)

 

Dokładnie! Frajda, frajda, frajda. Zdobywanie doświadczenie ma duży wpływ na odbiór muzyki, rozumienie potrzeb i preferencji.

 

Ja np. aktualnie zostałem wchłonięty przez Grado, mam już trzecie słuchawki tej firmy i ani myślę o wymianie. Z tego powodu trochę żałuję, że mnie przystopowały i jakoś nie mogę iść dalej, a jak już idę to jest to dalej Grado ;) Czekam na przypływ funduszy, ale wyższe wymagania i ta "samoświadomość" audio, sprawę utrudnia.

 

edit: Handel to główna siła napędowa mojego "gonienia króliczka" :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności