Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po przeczytaniu opinii na tym forum zakupiłem słuchawki AKG K520. Przeniosłem się z KPP; jestem ich fanem, ale to już 4-te słuchawki i usterka ta sama, połamany kabel. Nie chciało mi się kolejny raz klecić kabla - z modelu na model coraz słabszy. No i niby wszystko spoko, ładnie grają, ale jest mały problem: coś chyba za mało mocy. Domyślam się, że problem może być jeden - odtwarzacz. Do tej pory używałem do tego iPhona 3GS oraz iRivier'a T60 - pierwsza wersja, nie SE(leciwy, ale daje radę). No i tu mam pytanie do forumowiczów. Co kupić: odtwarzacz czy może wzmacniać do słuchawek i zostać przy T60? myślałem, żeby na to wydać coś około 300-400 zł, ew. więcej jeśli coś konkretnego polecacie. Słucham głównie muzyki elektronicznej szeroko pojętej, ale innymi gatunkami też nie pogardzę... Nie będę ukrywał - bass zawsze się liczył ;) .

 

Naprawdę nikt nie ma nic do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być kwesia wygrzania, może przyzwyczajenia do poprzedniego brzmienia. Miałeś 4 pary porta pro więc na początku akg mogą Ci brzmieć źle. Ja bym się wstrzymał z zakupem grajka.

No ok, o wygrzewaniu też nieco poczytałem i po 5-ciu dniach (a raczej głównie nocach) rzeczywiście jest coraz lepiej, ale jakoś tak mam lekki niedomiar. Może i też przyzwyczajenie do KPP jest tego powodem. T60 kupiłem ładnych parę lat temu dlatego też chciałem się upewnić co do tego czy się "nadal nadaje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60 co prawda miałem dawno bo z 2-3 lata temu ale z tego co pamiętam to grał dobrze, ale bez fajerwerków. Mocy nie ma zbyt wiele. W forumowym komisie masz P3 32gb za 400zł który wg mnie gra znacznie lepiej, mocy mu wystarczy a mulić zbytnio nie powinien. T60 jak sięgam pamiecią to też był ciepły, jak pasowało Ci połączenie t60 z Porta Pro bardziej niż 3gs to powinieneś być zadowolony.

Edytowane przez gumiak9
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie różnie z tym co mi pasowało. Na KPP dałbym małego plusa na konto 3GS'a. Teraz jak już zaczynam się osłuchiwać z tymi AKG K520 to jednak wygrywa nieco T60. W każdym razie dzięki gumiak9, przyjrzę się temu co zaproponowałeś. Jeśli ktoś jeszcze miałby jakieś propozycję to chętnie się z nimi zapoznam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T60 może być za ciepłe i pewnie będzie brakowało mu mocy. K520 są ciepłe w brzmieniu. T9 bardzo dobrze się z nimi zgrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi K520 graly nieglupio z Nano2G, zarowno na brak basu na pewno nie narzekalem jak i problemy z glosnoscia. iPod gra dosyc przejrzyscie, nie gubi dzwiekow. Mozesz zainstalowac na nim Rockboxa, co daje naprawde duze mozliwosci zabawy dzwiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro masz dwie aukcje z Samsungami P3, z czego jedna jest od użytkownika forum (Pansowa75), więc możesz się go wypytać o sprzedaż. Miałem swego czasu AKG K520 właśnie z P3 i takie połączenie stanowiło wg mnie bardzo udany duet, a w razie czego masz bdb equalizer (DNSe 3.0).

 

 

Zasadniczo żadnych ciepłych grajków bym z tymi słuchawkami nie parował, ale też widziałem tutaj na forum opinię jednego użytkownika, któremu podobało się połączenie ich z jakimś odtwarzaczem Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widziałem te aukcje na allegro i się zastanawiałem nad nimi. Dzięki. Pewnie tak czy siak zawitam do sklepu mp3store.pl przed zakupem na allegro, ale chciałem jeszcze raz zasięgnąć waszej opinii. Dzięki wielkie.

 

P.S. Co to za odtwarzacz Samsung YP-P3J EB? Na allegro tego pełno...

Edytowane przez DiamondP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie wspominany wyżej Samsung P3. W zależności od regionu te literki się mogą różnić, ważne, żeby w nazwie było YP-P3 lub po prostu P3 ;) Po fotkach rozpoznasz.

 

Tylko kupując P3 uważaj na padnięte panele dotykowe, czasem pojawiają się aukcje z takimi odtwarzaczami. Jeśli jednak grajek jest w pełni sprawny, to warto brać, bo gra zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności