Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wygodne słuchawki nauszne do 350 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek nausznych do 350 zł. Istnieje możliwość niewielkiej dopłaty, ale wierzę, że do tej kwoty uda się znaleźć coś odpowiadającego moim wymaganiom.

 

- Słuchawki nauszne bądź wokółuszne, głównie do domu, ew. słuchania w niewielkim hałasie, nie muszą mieć zabójczej izolacji

- źródła: iriver h10, komputer z Line6 POD UX1

- będę ich używał do gry na gitarze, ważna jest więc dla mnie wygoda, aby nie męczyły uszu przy dłuższych sesjach - mam teraz K518 i irytuje mnie to, jak cisną w uszy...

- słucham muzyki typu progrock, art rock, post rock, jazz, fusion, ambient, hard rock

- jak wspomniałem, używam AKG K518 i ich brzmienie mi odpowiada, dobrze zgrywają się z iriverem h10 - miło by było, gdyby nowo nabyte słuchawki grały dość ciepło, z szeroką sceną.

 

Mam możliwość odsłuchu w krakowskim mp3store, poza tym wszelkie sklepy z elektroniką typu MediaMarkt. Liczę na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K540 to ciekawy model, tylko wszędzie czytam o ich fatalnej jakości wykonania. Czy to prawda, ze "rozlatują się po miesiącu używania"?

Prawda, pęka w nich pałąk. W serwisie bez problemu wymienili na nowe ale co z tego kiedy strach zakładać na głowę.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości w K520 jest identyczny pałąk (tyle, że biały a nie czarny) i tak samo pęka - kwestia nie rozciągania zbytnio podczas zakładania/zdejmowania. Ja mam sporą głowę a K520 użytkuję już z 9 miesięcy i nic się nie dzieje.

Z wygodnych i wytrzymałych masz Superluxy HD681/HD668b - ze zmienionymi padami i po rozciągnięciu pałąka to naprawdę wygodne słuchawki (zwłaszcza HD681).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL się nadają, więc jeśli te fostexy to poprawione CAL, to tym bardziej się nadają. Tak ogólnie, to dobre brzmieniowo i technicznie słuchawki powinny dawać sobie rade w każdej muzyce.

 

 

Co do Superluksów, to nie bardzo przypada mi do gustu ich brzmienie...

Warto, żebyś posłuchał HD330 - one nie przeginają tak z wysokimi jak większość pozostałych modeli, do tego bas jest konkretny - bardzo mi się podoba :) .

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności