Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 250 zł siłownia, bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym kupić Doki do 250 zł przede wszystkim zależy mi na tym abym mógł spokojnie w nich ćwiczyć i biegać i co chwile ich nie poprawiać. Słuchawki będą podłączane do Clipa a czasmi do HTC Evo 3D.

 

Zależy mi na dość uniwersalnym 'nieprzebassowanym' brzmieniu o niezłej szerokości sceny i odpowiedniej dokładności jak na tą cenę.

 

Słucham przede wszystkim muzykę instrumentalną rzadko wokalną czyli trochę klasyki, jazzu , filmowa.

 

Jedyny model dedykowany do sportu który rzucił mi się w oczy czyli senki cx 680 podobno niezłe dźwiękowo są dla mnie zbyt "oczojebne" a może tylko na zdjęciach?

 

Jak sądzicie czy np. SM-PL50, czy fischery eterny lub inne 'zwykłe dokanałówki' mogą sprawiać mi problemy przy bieganiu czy ćwiczeniu i wypadałyby?

 

Aha i czy warto dokupić pianki comply? Może one załatwiłyby sprawę wypadania doków przy uprawianiu sportu?

 

Proszę o opinie i z góry dziękuje.

Edytowane przez Bartkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek to trudno mi coś doradzić bo sam używam Creative Aurvana in-ear 2, i je sobie bardzo dobrze cenię, lecz na forum nie mają one dużego powodzenia ;) Jeżeli chodzi o Comply to jest to bardzo dobra alternatywa do "nakładek" od producentów słuchawek. Sam posiadam je i o wiele lepiej tłumią dźwięki otoczenia. Jedyne ich minusy są takie że trzeba często czyścić uszy bo strasznie szybko się brudzą woskowiną oraz to że trzeba być ostrożnym przy ich myciu bo można łatwo je uszkodzić myjąc...

 

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie powinna, wg mnie powinienes zainwestowac w słuchawki, w których kabel prowadzony jest za uchem, unikniesz tym sposobem efektu mikrofonowego, wg mnie powinienes wybrac audeo, maja ogromną scenę i do instrumentali są idealne, bardzo szczegółowe, sam je posiadam i chwale sobie, wiec polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj uwage zeby przetworniki nie byly zbyt duze i nasadki na koncowki zbyt krotkie, bo wtedy beda raczej wypadaly, porownaj np pod tym wzgledem soundmagic e10 i nuforce 770x z klipschami lub etimoticami

Ale faktycznie over-the-ears to chyba najlepsze rozwiazanie do sportu

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to SoundMagic PL30 jeszcze. Bardzo fajnie grają, nie są przebasowione, takie bardziej dociążone Addiem, podobały mi się, co rzadko mi się zdarza przy dokanałówkach :). Konstrukcja over-the-ear, wygodne, a pieniędzy jeszcze sporo zostanie :).

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć Addiem po przeczytaniu kilku amerykańskich recek skuszę się chyba na mee a151 w dodatku bardzo podoba mi się ten kabel jak w westonach i są podobno mega wygodne. Także jak dostanę a151 to napiszę reckę bo polskiej nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć Addiem po przeczytaniu kilku amerykańskich recek skuszę się chyba na mee a151 w dodatku bardzo podoba mi się ten kabel jak w westonach i są podobno mega wygodne. Także jak dostanę a151 to napiszę reckę bo polskiej nie znalazłem.

 

http://allegro.pl/li...ng=apple in ear

 

oraz na forum ktoś chciał sprzedać po 110 zł oraz 120 zł.

Edytowane przez devil92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że będzie grało (z clipem na bank pilot nie będzie działał, tak to powinno grać; z htc może działać pilot lub częściowo np. tylko przycisk play/pause). Jeśli nie to kupuje się przejściówkę http://audiomagic.pl/akcesoria/20211-fiio-lu1.html i gra. Co do dźwięku z clipem się fajnie zgrają (ciepły player, chłodniejsze armaturki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności