Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe w oklicach 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stoje przed podjęciem ważnej decyzji, zakupu słuchawek :)

 

Najbardziej chciałbym słuchawki douszne, ale dokanałowe też wchodzą w grę.

Zależy mi zeby miały pasmo przenoszenia w okolicach 20Hz-20kHz. Muszą być głośne. Dobrze przenoszących srednie i górne pasmo.

 

Słucham głównie muzyki nizbyt ostrej, raczej rock/folk. Ale trochę brzemień akustycznych i elektronicznych też sie znajdzie.

 

Zastanawiałem się nad cresyn Axe 4, ale słyszałem ze mają duży bas i słabo przenoszą górne pasmo czestotliwości. Myślałem też o a-Jays two a nawet three, ale stwierdzenie ze to dokanałowe mnie odstrasza (nigdy za dokanałowymi nieprzepadałem).

 

Odtwaracz to iPod Classic 160GB (czyli chyba 6G)

 

Coś mozecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak u nich wygląda pasmo przenoszenia wyższych częstotliwości?

 

Tak na szybko zebrałem kilka informacji: raczej należą do słuchawek bardzo basowych ( za czym nie przepadam :( ), poprawcie mnie jeśli się mylę. Także jak patrze na moc to stwierdzam ze są to słuchawki ciche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie słuchawki grają nieźle jak za stosunkowo niewielką cenę. Masz rację, dokanałówki raczej grają basowo. Nie mniej jednak są one bardzo dobrymi słuchawkami, o czym świadczą pozytywne opinie użytkowników. Myślę, że zgrałyby się z Twoim ipodem, a co do basu to wystarczy trochę pogrzebać w equalizerze. :)

Edytowane przez GiovanRAP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się człowiek przełamie i spróbuje doków, to potem się nie chce wracać do pchełek. Tak ogólnie poleca się Soundmagic PH10, Vedia SRS300, może Samsung Pleomax PEP760.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchełki w cenie do 100 zł nie będą grały lepiej od doków w tej samej cenie, doki zagrają ci zadowalająco w pełnym paśmie podczas gdy pchełki zazwyczaj trzeba sobie dociskać do ucha, żeby zagrały tak jakby się chciało, aby grały, kup sobie na próbę tanie dobre doki, np. SoundMagic ES18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności