Skocz do zawartości

Pobijmy Rekord Obecności Na Forum:)


myprecious

Rekomendowane odpowiedzi

Towarzysze:)!

Zwracam się z apelem o pobicie rekordu obecności naszej na forum z marca tego roku:) Kolejny miesiąc mija a data 22.03.2006 wypala piksele naszych monitorów. Hasło - akcja obywatelska - jest ostatnio popularne. Niech i społeczność naszego forum wykaże się odpowiedzialnością obywatelską i zorganizowaniem obywatelskim, o co bardzo gorąco apeluję i obywatelsko:) Nie samą wiedzą, recenzjami i dobrymi poradami (których to forum jest pełne) forum żyje:) Pobijmy ten rekord - ustalmy jakąś datę, i czy wogóle jest zainteresowanie:) Czekam na odzew:) i pozdrawiam:)

 

edit: jeśli goście nie macie innego powodu - to dla tej akcji chociaż zarejestrujcie się - obywatelsko - oczywiście;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo glupie to;o no i po co jakies rekordy bic? moze porzucamy jajkiem na odleglosc kto dalej rzuci ma admina?

 

Z tym jajkiem to moze innym razem:)

A po co bic rekord? Dla zabawy:) Jesli ktos nie chce moze to (przepraszam za wyrazenie) olac. Jak powiedziala Mamoniowa - nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma. Malkontentom antyrekordowym mowimy obywatelskie NIE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos madry kiedys powiedzial, ze niezaleznie od tematu na jaki sie wypowiadamy to tak na prawde wyrazamy stan swojego umsylu... zle gdy ktos odczuwa zalosc i jeszcze gorzej gdy przypisuje sobie prawo do oceny sensu dzialan innych. Gdybys nie mial przyslonietego poczucia humoru zaloscia moze zorientowalbys sie, ze chodzi o zabawe. A jesli znajdujesz sens we wszystkim co robisz to moze wyjasnij nam jaki jest sens zycia?:) bo ja nie wiem a mimo to zyje, przepraszam:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo powiniśmy pobić rekord 06.06.06 i powinno być 666 osób na forum
Czemu wam tak te trzy 6 podpasowały :D

 

Postaram się być 30 sieprnia o 20:00 na forum ale nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy sens ma pisanie, ze cos nie ma sensu...;) nadurzywacie tego slowa; pytam zatem jakie dzialania maja sens? i co to jest sens? i czemu tylko sensowne dzialania maja prawo bytu? To mialo byc ciekawe socjotechniczne doswiadczenie ale przy takim poziomie malkontenctwa zrobilo sie jeszcze ciekawsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to patrząc z tej strony to nic nie ma sensu :) Ja postaram się być, bo w sumie co mi szkodzi. Ale rzeczywiście rekord powinien być spontaniczny.

 

Tak na marginesie to od razu mi sie przypomniały się łańcuszki na gg w stylu "bijemy rekord żółtych słoneczek". Jak coś takiego dostaje to mam ochote trzasąć nadawce <_< . I jeszcze idiotyczny dopisek typu "jak nie podasz tego dalej, to przejedzie cie tramwaj relacji Londyn-Paryż" (zwykle jest to jeszcze większa bzdura, ten przykład wymyśliłem sam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności