Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe, do 350zł


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Przez ostatni rok używałem połączenia Xers N3i Nature + iPod Mini 1gen/iPod Touch 4g.

Muzyka jakiej słucham,to głównie rock i metal.

 

W związku z tym,że słuchawki odmówiły dalszej współpracy, uznałem że czas je zmienić i to dokonując, przy okazji, upgreadu.

 

I w związku z tym moje pytanko - w co teraz zainwestowac?

Poki co myslalem nad: SE215, Brainvawez M4, Phonak Audeo 112 (uzywane), Fisher Audio Eterna, addiem...

 

Jakie rady i opinie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi to opisać słowami - nie chodzi o to,że Xears mi nie odpowiadało (bo przesiadłem się z Vedia SRS-200 i dla mnie Xears byly na prawde dobre), tylko po prostu chciałbym, żeby nowe słuchawki pokazywały więcej - po prostu brzmiały lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem w innym poście Brainwavz M4 to niezły wybór, zwłaszcza że można je mieć już za ok 250 zł, a za taki dźwięk to jest całkiem po bożemu. Mi dodatkowo było w nich wygodniej niż w SE, ale to już kwestia indywidualnego wyboru. Może rocka tak bardzo nie słucham, czy cięższych odmian, ale gatunki gdzieś na pograniczu rocka i BW dają radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzimy !!! :D

Jak chcesz zajefajne sluchawki to dozbieraj do Braiwavz B2 , albo czekaj na uzywane , sa rewelacyjne , graja jak nauszne :o .Jedyne czego moze brakowac to basu ,

fakt sa oszczedne w tym zakresie, ale za to niesamowicie przejrzyste i doskonale sobie radza w pozostalym pasmie .

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym tak jeszcze zagescil atmosfere dorzucajac do zestawienia:

-Klipsch X5

-Phonak audeo pfe 022

 

Co byscie doradzili ?? ;>

To są armatury - nie spodziewałbym się mocnego basu, co prawda X5 nie słyszałem, ale wiele innych armatur tak, i nadmiaru basu to one nie mają ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

w x5 basu nie brakuje do rocka, popu spokojnie daje rade, mają wykop jak na armaturę, zależy jeszcze do czego się je podepnie

 

ilość basu w x5 jest na pewno większa niż w audeo na szarych i czarnych, b2/dba02 czy też vsonic gr07, do poziomu (ilościowego) jak triple.fi dużo nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po xearsach żadne armatury... Serio. Szybko zatęsknisz za Xearsami. Dobrymi następcami będą Fischer Audio Silver Bullet. Jeśli Ci nie zależy na izolacji to świetnymi słuchawkami są też Brookstone (BsCCD) które w komisie są za 160zł co jest prawie jak za darmo jak za tak dobry sprzęt. Brainwavz M4 raczej Cię rozczarują. Jak już to lepiej M2 ale one są tylko lepiej wykonane - dźwięk na poziomie Nature.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności