Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Czy Brainwavz Alpha do Galaxy S voodoo to dobry pomysł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę wydać raptem 80 zł na słuchawki.

Muzyka, jakiej słucham to elektroniczna : Oakenfold, Schulz, Kalkbrenner, Above&Beyond, Paul van Dyk.

Grajkiem będzie Samsung Galaxy S z chipem audio Wolfson i z wgranym voodoo sound, który daje mu lekkiego kopniaka.

Telefon jest więc dosyć ciepły, a muzyka nie jest jakoś bardzo szczegółowa, więc chyba powinno być okej.

Słuchawki te dostępne są w Morele.net, a ubolewam, że nie w MP3store, bo wolałbym kupić w Gdańsku na miejscu u chłopaków...

To chyba dobry wybór, prawda> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lg gt 540 ba ktorym jest tez wolfson + ten beats audio mod I zeby poczuc poteznego kopa basu biore dsp menager podbicie basu lekkie I w power amp korektor bas. A na standardowym podbicie umiarkowane. Sluchawki sa spoko warto je nabyc.

 

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Słuchawki te dostępne są w Morele.net,..

A mógłbyś podesłać linka, bo wyszukiwarka sklepowa nie znalazła?

Co do samych słuchawek to jeśli grają jak proAlpha (tylko trochę gorzej ;) ) to wg mnie dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je mam ale nie sprzedam. Czekaj do konca marca ma byc dostawa z nowek nic lepszego do 100 nie kupisz ale uzywki jak najbardziej np mee m9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności