Skocz do zawartości

Wymiana kabla w słuchawkach


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że po nocy spać nie moge, pokazuje ES7 i JVC, ten kto ma ES7 niech zobaczy jakie JVC są wielkie!! To potwór!! :):D

 

 

 

 

 

 

 

Kable CMK422, oplot bawełniany, jacki duże neutrik.

 

Wątek o ES7 dla zainteresowanych :)

 

No to ostateczna wersja moich KPP... No i chyba więcej słuchawek juz nie pokazuje i nie udzielam sie na forum :) pozdrawiam ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy przy jakich AKG?? :) Tak będę nadal recablował Wam słuchawki, obiecałem tutorial, ale nie mogę się doczłapać... Tutorial będzie prawdopodobnie końcem wykonywania tej czynności :) Chociaż może być inaczej. Aktualnie nie mam co recablować, skończyłem ostatnie słuchawki, dziś poleciały do własciciela :)

 

Teraz powiem coś za co zabijesz mnie Ty Tarkus i Pasiasty, kable w ES7 i JVC są tak giętkie że tylko sam kabel blokuje nam elastyczność :D czyli oplot bawełniany jest jak osłona która nie przeszkadza w niczym... szczerze polecam :) do wyboru biała, czarna i beżowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to jak obiecałek kiedyś, będzie tutorial z CAL! jak recablować :) dziś dostałem CAL! i musze powiedzieć ze zapomniałem jak to wygląda i jakie to maleństwa są :)

 

 

Będzie również bezpośrednie starcie zrecablowanych CAL! i moich JVC :) Efekty za jakieś 2 tygodnie :)

 

P.S. W NAJBLIŻSZĄ SOBOTE W FORUM O TEMATYCE DIY POJAWI SIĘ 5 KUPONÓW RABATOWYCH NA RECABLING I REJACKING, 5 NAJSZYBSZYCH OSOB DOSTANIE KUPONY, SZCZEGÓŁY W DZIALE DIY SOBOTE W GODZINACH WIECZORNYCH OKOLO 21 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak zapostuje swoje spostrzezenia apropo kabli, moze sie przydac ;)

 

a wiec w kwesti ciepla, ilosci miecha i basu .

 

Conducfil < Cordial CMK422 < Klotz MY206

 

bardzo sie zdziwilem dzisiaj recablujac ultrasone condufilem, spodziewalem sie ze mnie basem poraza jak zawsze a tu prosze, ubylo go ;) ale i tak jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz czesciej mysle o KLOTZ 206 bo ma niecałe 6mm a do słuchawek jest bardzo ok, chociaz dobry też 204, bo cieńszy ale nie wiem jak jest z ich gietkoscią bo jeszcze ich nie miałem ;)

Chyba sobie żarty robisz.

 

MY-206 ma 6mm grubości czyli od groma i jest ciężki jak mało co. Elastyczności tyko pozazdrościć, ale co po niej skoro nawet w dobrze rozkładających nacisk słuchawkach zadziała jak kotwica...

 

204 może prędzej, nie miałem go w ręku ale jeśli dobrze patrzę na dane katalogowe, to ma niewiele cieńsze przewody sygnałowe, za to inny ekran, zapewne znacząco pogarszający elastyczność. Przynajmniej wazy 30g/metr a nie 45. Chociaż przy niecałych 12 Conducfila to i tak "dość" dużo.

 

Na interkonekty - polecam. Ale nie słuchawek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.8mm wg katalogu ma ten klotz a 204 ma ponad 4mm, ogólnie najlepszy jest CMK422 i CMK209 :) I tych kabli nic nie przebije chyba :) Wg mnie oczywiscie ;) 209 waży 15g metr a 422 waży po rozłożeniu 24g metr, jakość bardzo dobra ale do słuchawek takich jak Beyer Dt880 uzyłbym czegoś lepszego już, nie ta liga, do słuchawek do 800zł nadają sie cordiale, wyżej to już bym kupował coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie się miał kabel(a właściwie same kabelki z przewodu) Canare StarQuad L-4E5C .

Jest sens się w to bawić .

Mam w tym momencie CAL -e i zastanawiam się nad wymianą kabla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności