Skocz do zawartości

RockBox nie działa ;(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z moim sansa fuze v01.02.26, gdyż miałem od pewnego czasu, rockbox i wczoraj po odłączeniu fuze od ładowania rockbox sie nie właczył. Na początku usunąłem rockbox z fuze i dałem plik po którym zaktualizował sie mój odtwarzacz (plik.bin), następnie chciałem na nowo zainstalować rockbox, ale sie nie dało.. Dałem w tym programie Rockbox Utility szybki start -> instalacja podstawowa -> ok i wyskakuje okienko "Wymogi- Przy instalacji bootloadera potrzebny jest oryginalny frimware dostarczony przez Sandisk (plik.bin). Oryginalny plik zostanie zmodyfikowany tak, że aby zawierał bootloader rockbox'a, a następnie zostanie wgrany do urządzenia." i dalej pisze ze musze ten plik musze pobrac samodzielnie i takie tam (nic ważnego). I jak tam ok, to musze wybrać ten "plik.bin", ale jak wybieram ten, dzieki któremu zaktualizowałem wcześniej frimware fuza to pisze, że mam złą wersje czy cos w tym stylu. Krótko mówiąc bawiąc sie funkcjami tego programy zainstalowałem samego roxkbox'a a nie moge zainstalować bootloader'a. Pierwszy raz jak instalowałem rockboxa na moim odtwarzaczu to nie musiałem miec zadnego pliku do bootloader a teraz cos sie porąbło. Będę wdzięczny za pomoc.

 

Pzdr slawek19181918

Edytowane przez slawek19181918
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz może link do tego firmware bo tyle szukam i nie moge znaleźć, (moze nie tego szukam), bo mam na kompie taki plik"fuzea.bin" i jak go wybieram gdy mi każe wskazać plik przy instalacji to pisze "oryginal firmware unkown,please try an other version..."

 

na stronie rockboxa jest tylko gotowy folder rockbox i jak go pobiore i wkleje to dalej jest tak samo, pomoże ktoś, bo zależy mi na tym rockbox na moim fuze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wszystko opisałem dokładnie w pierwszym poście, więc w czym problem?

 

jeszcze raz napisze, że mam zaktualizowanego fuze do wersji 01.02.31 i chce zainstalować RB i nie mogę, dlatego proszę o pomoc.

 

pomoze ktos?

Edytowane przez slawek19181918
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz ten folder: http://mp3support.sandisk.com/firmware/fuze/fuze01.02.31.zip

Wypakuj.

Wskaż RButility (instalacja bootloadera) plik w tym folderze, czyli: "fuzea.bin"

Odłącz odtwarzacz, firmware się zaktualizuje i masz bootoadera RB.

Teraz pobierz najnowszą wersję RB (czyli folder .rockbox) przez RButility.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności