Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [150zł] Konkretne wymagania nauszne słuchawki


Lesny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio zepsuły mi się kolejne douszne słuchawki - tym razem iPhonowskie.

Doszedłem do wniosku, że muszę zainwestować w coś większego bo inaczej to chyba będę co 2 miesiące kupował coś... -,-

 

Cały wieczór czytam to forum, parę innych i w sumie to nie wiem.

 

Potrzebuję słuchawek:

- Nausznych (najlepiej całe uszy)

- Zamkniętych, półotwarte (głównie używane w mieście)

- Cena z K.P. do 150zł (ew. parę złotych wyżej)

- Będę je używał z telefonem Nokia E52, ew. iPhone 3G i czasem z mini kinem JCV UX-G49.

- Jaka muzyka? Rap, rock, pop, reggae - dosłownie wszystko może się pojawić.

- Kabel - max 1,5m

- Neutralne najlepiej

 

Poza tym - po przeczytaniu tego miliona tematów wysunąłem propozycję w postaci Superluxów HD 668B.

Warto się nad nimi zastanawiać?

 

Dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Lesny

 

1.

Podbijam

 

2.

Dzisiaj miałem okazję potestować Pionki SE-M390. Ogólnie dźwięk mi się podoba, choć chyba jest trochę za bardzo przytłumiony - nie słychać tego wysokiego AC/DC. Poza tym katastrofa dla mnie - 3,5 metrowy kabel. Nie do przyjęcia, tragicznie się to nosi w kieszeni.

 

W związku z tym pytanie: Czy wspomniane Superluxy 668B powinny mnie zadowolić? (względem uwag do tych M390)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te superluxy to do wzmacniacza słuchawkowego, bez tego nie pokażą co są warte. W tej cenie poleciłbym Panasonic RP-HTX7, zwłaszcza po zmodowaniu biją konkurencję za ponad 200zł (CAL, Urbanears Plattan). W razie gdybyś chciał taniej używane, to mam na sprzedaż (mogę od razu zmodować).

Edytowane przez Perul
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie Superluxy, to raczej 661.

 

Swoją drogą, jeżeli słuchawki padają co dwa miesiące, to coś jest nie tenteges ze sposobem eksplatacji... Może jednak delikatniej trochę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te superluxy to do wzmacniacza słuchawkowego, bez tego nie pokażą co są warte.

 

Tego się właśnie obawiałem. W końcu to tylko telefon :S

 

W tej cenie poleciłbym Panasonic RP-HTX7, zwłaszcza po zmodowaniu biją konkurencję za ponad 200zł (CAL, Urbanears Plattan). W razie gdybyś chciał taniej używane, to mam na sprzedaż (mogę od razu zmodować).

 

W takim razie czeka na Ciebie PM

 

Jeśli koniecznie Superluxy, to raczej 661.

 

Nie, to po prostu przykład. Pierwszy raz się wgl spotykam z tą firmą.

 

Swoją drogą, jeżeli słuchawki padają co dwa miesiące, to coś jest nie tenteges ze sposobem eksplatacji... Może jednak delikatniej trochę.

 

Tylko, że to małe to ciągle się wsadzi gdzieś to tylnej kieszeni, a to się kabelek w przetrze, a to co innego. Choć w tych iPhonowych to nie wiem co się stało. O godz. 16 działały, o 20 już nie. o.0

Coś większego trudniej zmieścić do kieszeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności