Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 250 zł - alternatywa dla CAL!.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam słuchawek nausznych w kwocie około 250 zł. W domu korzystam z Grado SR60i których dźwięk bardzo mi odpowiada. Teraz szukam słuchawek których mógłbym swobodnie używać w pracy, na spacerze, w autobusie. W zależności od miejsca przebywania źródłem dźwięku będzie: Nokia E52, Asus Xonar DX. Muzyka: rock, dance, pop, metal. Dobrze byłoby aby kabel był dość wytrzymały i długi, doprowadzony do 1 słuchawki.

 

Ostatnio testowałem CAL! które generalnie mi odpowiadały, ale kabel stosunkowo mało wytrzymały (pewnie w pracy nie raz fotelem zostanie przygnieciony) i dość delikatne wyglądają, Dodatkowo kabel jest podwójny zamiast pojedyńczego (doprowadzony do 2 słuchawek zamiast do 1). O ile z kablem można powalczyć, o tyle z samą konstrukcją już nieco gorzej sprawa wygląda.

 

Inne modele które wstępnie zapowiadają się interesująco to: Superlux HD661, Shure SRH 240, AKG K530.

Edytowane przez chans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Shure SRH 240 także mają kabel do obu słuchawek a nie do 1, AKG K530 to typ otwarty, wszystko co będziesz słuchał będą słuchali również wszyscy wokoło, CAL noszę do pracy i choćby nie wiem jak się starał to nie uda mi się przygnieść kabla fotelem, poprostu jest za krótki, a jeśli mówisz o jakości przedłużki to sobie całkiem ją odpuść, to coś jest cieńsze od kabelka idącego do jednej ze słuchawek a co dopiero ma prowadzić w sobie sygnał stereo, do domu zakupiłem odrazu dobrej jakości przedłużkę. Jedyne w czym zawiodły mnie CAL to ich wygłuszenie, jest jak dla mnie za słabe i trzeba głośno słuchać aby wyciszyć sobie dzwięki z zewnątrz, jakbym kupował teraz, to wybrałbym Shure, ale model SRH440 który ma właśnie doprowadzony kabel do 1 słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności