Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupic dobry odtwarzacz mp3, obecnie mam ipody shuffle 2 i 3 g i sluchawki sennheiser hd201, testowalem juz duzo sprzetu, ale jakos nie moge trafic na ideal.

potrzeba mi sprzetu zeby sluchac po drodze do pracy... a to wazna chwila w calym moim dniu... musze sie odstresowac przed 8h :)

 

o co chodzi:

jakosc dzwieku

odtwarzacz musi byc glosny, ale zeby trzymal jakosc

pamiec- minimum 4gb flash

dobra bateria

male rozmiary

wyswietlacz nie koniecznie [dla mnie to tylko strata baterii]

dobrze dopracowane przyciski bez pokretelek jak w sony czy dotykowych badziew

no i tylko metoda przeciagania muzy... dlatego ipody mnie stresuja

 

moge wydac duzo wiec czekam na podpowiedzi, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser PX100 moge kupic takie sluchawki, chyba ze macie inne pomysly

 

a ten cowon e2 to pierwsze slysze, to kolko wydaje sie bazarowe...

 

http://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/557/~/using-the-sansa-clip%2B-player .na tej stronce pisze ze czyta karty sd i jakies inne karty nieznanego pochodzenia,

 

SanDisk Sansa Clip SDMX11R a co myslicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że czegoś nie znasz, nie znaczy, że jest złe. W końcu to my siedzimy w temacie, nie Ty.

 

E2 gra swietnie na swoja cene, nie marudz ;) Jakie chcesz słuchawki ? Bo hd201 są zamkniete(tłumią), a px100 nie tłumią, bo są zupelnie otwarte.

 

A podana przez Ciebie sansa Clip+ tez jest b. dobrym wyborem jesli chodzi o odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odtwarzacz ale na poczatku pisaliscie zebym najpierw sluchawki potem playera zmienil wiec myslalem ze mam jakis szmelc:)

 

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9239164/c_1/1|category_root|Home+entertainment+and+sat+nav|14419512/c_2/2|14419512|MP3+players|14419653/Trail/searchtext%3EMP3.htm

 

a co myslicie o tym?

 

a tak z innej beczki... co myslicie o ipodzie shuffle 2g? i 3g?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 3g podoba mi sie gabaryt, boli za to niemozliwosc sterowania bez oryginalnych sluchawek:/ a z kolei 2g ma tylko 1gb pamieci;/ ba... ponizej 1gb;/

i zapewne to jest moj bol... dlatego szukam czegos wiekszego pamieciowo ale zeby dzwiek tez dawal rade:) ostatnio kupilem iphona zw na pamiec ale gabaryt sprawil ze lezy jako budzik:P

u applow boli tez itunes;/ choc moze przesadzam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip + Panasonic RP-HTX7 i będziesz zadowolony. Duet w sam raz na podróże. Dobre tłumienie i niezłe brzmienie to główne atuty tych słuchawek, po modyfikacjach graja jeszcze lepiej. Ewentualnie jakieś dokanałowe, tutaj jest większy wybór w miarę przyzwoitych słuchawek w niezbyt wygórowanej cenie.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam to wasze forum... o sluchawkach za 100k i playerach... i juz sam nie wiem... kiedys to wpadalem do sklepu, patrzylem na firme... sony,seinki,panasonic,,, tzn cos znanego i poszly konie po betonie... sluchawki byly... player... sony,ipod... i po klopocie... teraz zdalem sobie sprawe ze myslec o samych sluchawkach to kosmos informacji do przezucenia... a gdzie do playera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kasa jest problemem ale logiczny wybor dla laika:) zgodnie z zasada place-wymagam:) tego clipa+ to na ebuyu moge widzialem tylko kupic [lenistwo], a to kupowanie worka w kocie... najlepiej to bym se go posluchal na dobrej jakosci muzyce... i dopiero zdecydowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej trudno znalezc kogos kto zdecyduje sie wyslac za granice cos z allegro, pozatym mam konto na ebuyu

 

dobra, dzieki narazie. rozpatsze tego grajka w najblizszej przyszlosci, narazie odgrzewam iphona i moje super zmodyfikowane hd201:)

w clipie podoba mi sie obsluga kart pamieci:) takze mysle o nim intensywnie:) dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej poszukać kogoś na forum z Twojej miejscowości i poprosić o możliwość spotkania. Kupując clipa+ na allegro interesuj się stanem aku i pytaj, w jaki sposób był użytkowany, czy jest powystawowy, czy akumulator był rozładowywany do końca przez dłuższy czas. Można też polować na playera na forum.

 

A budżet warto żebyś podał, bo dostaniesz od razu kilka propozycji zestawu za tę kwotę, o poszczególnych modelach możesz potem poczytać w dziale recenzji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu mnie boli... jakis czas temu kupilem playera sony nw-a3000 z hdd 20gb i wlasnie aku byl zwalony... zostawilem sobie dysk twardy i obudowe na wypadek jakbym znalazl podobny bo dzwiek mial kosmiczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności