Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis w pierwszy dzien swait dowiedzialem sie ze moj dziadek ma ok.400 plyt oryginalnych zapakowanych w kartonach rozne plytki jazz,rock,electro i wiele,wiele innych . Warto by bylo to przesluchac . Teraz slucham z nad512 podlaczonego do denon avr 1509 i jest swietnie na samych akg k518 potem polece na kolumnach alr entry 5 i zauroczony tym wszystkim zastanawiam sie nad jakims swietnym discmanem cena tak 200 i mniej

 

PS jak ktos ma jakies pytania do sprzetu ktory wymienilem to bede przez kilka dni moge potestowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam D-121, nie posiada antishock'a ale dźwięk rewelacyjny, masywny, mocny.. napędzi chyba wszystko do 250ohm włącznie. Ba, 600omowe k141 dał radę i nawet ładnie zagrały. A z HD380Pro czy D2000 Denonami nie ma żadnego problemu. Przy zakupie warto zwrócić uwagę, czy ma oryginalny laser.

 

NuBreed//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro oczywiście, chyba że liczysz na jakieś zapomniane egzemplarze poupychane w sklepowych magazynach

 

"discman" jako taki już nie istnieje i to co obecnie kupisz w sklepie jako nówkę (o ile w ogóle coś znajdziesz), to generalnie jakieś resztki... ciężko ocenić jakiej jakości - widziałem przykładowo w jakimś hipermarkecie sprawiający całkiem niezłe wrażenie odtwarzacz CD-MP3 Panasonic, za to widziałem też masę niewiele wartej chińszczyzny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro oczywiście, chyba że liczysz na jakieś zapomniane egzemplarze poupychane w sklepowych magazynach

 

"discman" jako taki już nie istnieje i to co obecnie kupisz w sklepie jako nówkę (o ile w ogóle coś znajdziesz), to generalnie jakieś resztki... ciężko ocenić jakiej jakości - widziałem przykładowo w jakimś hipermarkecie sprawiający całkiem niezłe wrażenie odtwarzacz CD-MP3 Panasonic, za to widziałem też masę niewiele wartej chińszczyzny...

ja szukałem jakies 2 lata temu nowych discmanów i nic nie znalazłem w Polsce sensownego, a w sklepach zupełnie nic, nawet chinszczyzny. Prezent miał być(rodziców dla kogos), wiec uzywki nie wchodziły w gre. Skonczyło się na sonym e444(sami wybrali !). Czasem trzeba pójść do przodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym wybrał D-127 wygląda identycznie jak mój D-121. podejrzewam ze bebechy ma te same. na bank zagra lepiej niż inne nowsze modele z różnych firm

 

ten D-99 jest od nas z forum:

 

link: http://forum.mp3store.pl/topic/84126-sony-d-99/page__p__769308__fromsearch__1#entry769308

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze nie jest to rio 100 wiec nie ma

 

allegro to nie sklep, nie da się wejść i pokazać palcem co sprzedawca ma podać z półki :)

 

Czasem trzeba pójść do przodu...

 

no nie do końca... jeśli ktoś ma potrzebę (400 płyt cd w worku) to discman (niezależnie czy faktycznie discman sony, czy po prostu przenośny odtwarzacz CD) jest jak najbardziej na miejscu...

 

... ale nie jest na miejscu oczekiwanie, że nagle znajdzie się nówka - i jeszcze w dobrej cenie - urządzenia, które nie jest produkowane już od paru ładnych lat :)

 

na aledrogo nie ma

 

http://allegro.pl/i2019263020.html <- za tą cenę spokojnie można zaryzykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności