Skocz do zawartości

iBasso DX100 Reference DAP


Tiges

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda bo zapowiadał się ten Aurender nieźle.

 

A DX100 gdyby był dostępny to pewnie bym już go miał, mi pod względem

funkcjonalności pasował w 100% zwłaszcza duży jack, ale pozostaje dla mnie

jak słuchawki Sony R10 trochę legendą ;)

 

 

R10 + R10 to by było coś:)

Póki co z Yamahą MT220 też jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saudio nie wykluczam sprzedazy swojego bo 901 dziala deko dluzej oraz przede wszystkim jest mniejsza od dx100 (choc slucham glownie w pracy to jednak on the go slucham rowniez). Choc oczywiscie wszystko zalezy od ostatecznego porownania dzwieku, w tym sparowania 901 z moim ampem (ale w tym celu musze kupic kabel lod).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mocno DX100 rózni się od tego wynalazku All999 ?

 

All99 - jak będziesz miał mozliwość, zrób proszę kilka fotek. Z włączonym ekranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, pewno pożyczę all'owi mojego dx100 to może coś napisze w temacie dx100 vs hdp-r10. Różnice ponoć są minimalne.

 

Saudio, spoko, jasne, tak tylko mówię. Jest też prawodpodobne że 901 pójdzie na sell.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All999 - Dzięki ! Wygląda co prawda jakby go używał Marine w Iraku ;) (jak dla mnie, ale ja tak mam) ale przedstawia się bardzo ciekawie. Zgrabna "cegiełka", w sam raz dla tych co wiedzą,że dobry DAP to nie pchła !

 

Próbowałeś go może z nausznikami ? Jakieś L2 albo inne portablowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś go może z nausznikami ? Jakieś L2 albo inne portablowe ?

 

Z DT1350 jest lepiej niż dobrze :) Myślę, że spodobałaby Ci się Twoja elektronika na R10 + Yamaha MT220, ja wczoraj odkrywałem na nowo Depeszów :o

 

A teraz Yello, damn!

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj posłuchałem sobie dłużej DT1350 i to co HDP z nimi robi to jest jakaś masakra. Wygląda na to, że dopiero teraz są odpowiednio wysterowane. Super równo z niesamowitą rozdzielczością. Scena urosła zarówno na szerokość jak i w głąb. Przestrzeń, powietrze, efekty 3d i bardzo dobre pozycjonowanie. Myślę, że do tej pory słyszałem 70-80% możliwości tych słuchawek. A900X i MT220 też brzmią świetnie, ale na Beyerach zauważyłem największą zmianę. To najlepszy odtwarzacz jaki do tej pory słyszałem :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten HDP-R10 jest dostępny w Japonii chyba nówki sztuki w cenie około 1,1k$, może zbiorówka ;)

Dziwne że go nie ma na stronach iBasso.

Bo to jest produkt przeznaczony tylko na rynek japoński. Do tego już go nie produkują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Muszę powiedzieć,że jestem pod dużym wrażeniem HDP-R10 (iBasso DX100). Sprzęt jak na dzisiejsze czasy "wiekowy" (skoro telefon z zeszłego roku jest już stary), ma swoje problemy (zużycie, bateria). Ale gra nadal świetnie. I to z moimi Beyerdynamic T70.. Wspominałem pewnie,że T70 grają również z Astell&Kern AK120. Oczywiście,że tak, jednak 120tkę trzeba odkręcać prawie na maxa (Volume) i brakuje jej wypełnienia na dole. Czyli może pracować z T70 (250 omów) zastępczo. Tymczasem wydaje mi się,że DX100 może być dla nich po prostu normalnym źródłem. Jest to moim zdaniem prawidłowe napędzenie. Pewnie wielu powie,że może być lepiej, ze sprzętem stacjonarnym. Zgadzam się,że może - T70 fajnie grają z moim FCL II. Ale tu mam w łapie DAPa.

 

Dość krótko słuchałem T70 z Colorfly C4 (u Fatso). Musze to kiedyś powtórzyć. Tam jednak, przypominając sobie wrażenia, ciut mniej mi się podobało. A C4 to zacny sprzęt. Jednak funkcjonalnie (przy dobrej baterii) mogę zabrać ze sobą DX100 na miasto, z C4 jest gorzej. Choć z drugiej strony , przy obecnym kabelku T70 nie są sprzętem mobilnym ;) (w sensie portable). Nie wiem czy powinny być...

 

W każdym razie HDP-R10 zachwyca mnie (także we współpracy z MSR7). Kawał dobrej roboty odwaliło iBasso. Szkoda,że nie powtórzyło sukcesu z DX90.

 

(special Thanx for All999 !!!!)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności