Skocz do zawartości

Odtwarzacz i sluchawki do 600zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pierwszy post i od razu prosba o pomoc. Mianowicie zgubilem niedawno sprzet i uznalem, ze kupno czwartego ajpoda mija sie z celem i potrzebny mi nowy zestaw, najlepiej majacy malo wspolnego z drogimi i przereklamowanymi jablkami. Slucham absolutnie wszystkiego, od heavy metalu przez rock i jazz, zahaczajac o klasyke i bluesa i konczac na komercyjnym elektro i dubstepie. Chcialbym uzywac sluchawek zarowno do komputera (bede je podlaczal pod bose companion 5), jak i do odtwarzacza, wiec interesuja mnie raczej nauszniki. Budzet moge zwiekszyc o 100zl, jesli bedzie naprawde wymierna roznica.

Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi i jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie zgubilem niedawno sprzet i uznalem, ze kupno czwartego ajpoda mija sie z celem i potrzebny mi nowy zestaw, najlepiej majacy malo wspolnego z drogimi i przereklamowanymi jablkami.

 

A jakie modele miałeś do tej pory?

 

Slucham absolutnie wszystkiego, od heavy metalu przez rock i jazz, zahaczajac o klasyke i bluesa i konczac na komercyjnym elektro i dubstepie.

 

HM też jest komercyjny - AC/DC najbogatszy zespół świata ;)

 

 

Samsung R0 + PX 360. Trochę w ciemno strzelam ale myślę, ze byłoby to niezłe połączenie.

 

Mogę to polecić to połączenie - sprawdzone doświadczalnie. Jakbyś był zainteresowany to mam R1 32GB na sprzedaż, mogę dać Ci dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności