Skocz do zawartości

Wzmacniacz słuchawkowy do CAL!


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

 

jako szczęśliwy posiadacz CAL! oraz xonara dx który służy mi za napęd do nich zaczynam poszukiwać sprzętu który wyciągnie możliwie jak najwięcej z tych słuchawek. mój budżet nie jest jeszcze bliżej określony ale wiadomo - nie chciałbym kupować nie wiadomo jak drogiego wzmacniacza do słuchawek wartych 200zł :)

 

znalazłem coś takiego http://allegro.pl/holdegron-audio-jak-nowy-wa-wa-i1998981632.html . Czy jego zakup byłby dobrym pomysłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie się nada. Dobra cena i nie musisz się nawet zastanawiać. Pytanie tylko czy masz dobre źródło do tego wzmacniacza. Bo jeśli nie to moim zdaniem lepiej darować sobie wzmacniacz i kupić taki Audiotrack Cube na ebayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kogo chwalony? Przez 17 latków na PClabie używających go do CSa? Nie jest zły i może wystarczyć, ale to jeszcze nie to...

 

Tak więc w cenie możesz śmiało kupować Holdka. Będzie to taki półśrodek, ale zawsze poprawi to i owo...

 

A chyba byłoby najlepiej jakbyś najpierw zrekablował CAL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem dużo opinii że xonar to dość dobra karta do muzyki. zaznaczam dość dobra - lepsza od kart creative, co mi starcza za rekomendację. sam grywam dość często i wcale nie w cs'a i na pewno nie kupię karty do samej muzyki. A na pewno nie kupię karty która jest droższa od samych słuchawek - bo gdzie w tym ekonomiczny sens. zresztą nie jedna osoba pisała że CAL! + xonar dx to całkiem dobry pomysł.

 

Recabling w planach, spokojnie ;) Na tych 1,2m nie da się żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co na pewno przy xonarze zostanę, zostaje tylko kwestia jaki wzmacniacz. rozumiem że ten który podałem jest dobry, ale jeśli ktoś ma jakąś propozycję co do innego modelu to byłbym wdzięczny za jej podanie (oczywiście w podobnych pieniądzach) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności