Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] [ROZWIĄZANE] Słuchawki do 200zł Dużo Lepsze od EP-630


Rekomendowane odpowiedzi

Witam aktualnie posiadam słuchawki Creative EP-630 i chciałbym kupić sobie jakieś inne ale muszą być lepsze tzn dużo głośniejsze od tych co mam i dużo lepszy Bass jakie polecacie ? odrazu pisze że sie za bardzo na słuchawkach nie znam prosze o pomoc i wyrozumiałość.

Edytowane przez pawel1902
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało podałeś informacji. Przede wszystkim - dokanałowe, douszne, nauszne? Oraz tak jak kolega wyżej pytał - do jakiego odtwarzacza i do jakiego stylu muzycznego. Do 200zł można znaleźć sporo fajnych słuchawek, ale bez bardziej precyzyjnych informacji ciężko będzie coś konkretnego doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słuchawki tylko dokanałowe lub douszne muzyki słucham takiej : Hip-hop, electro house, techno, pop, R&B, dance ale słucham na fonie Nokia N86 bo nie mam żadnego odtwarzacza pierw właśnie chce kupic słuchawki a potem jakiś dobry odtwarzacz ale do rzeczy tak jak już pisałem aktualnie mam EP-630 i chciałbym jakieś dużo lepsze od tych epków głównie chodzi mi o głośność i Bassy żeby były te 2 opcje znacznie lepsze wiem że pewnie napiszecie że telefon nie nadaje sie na słuchanie muzy ale nic innego aktualnie nie mam gdybyście chcieli więcej informacji to piszcie co mam napisać czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli siedzisz w takim gatunku muzycznym to jeszcze wez Eterny pod uwage . Poczytaj sobie o nich , jest gdzies na forum dluugi watek o nich , tylko sa one bardziej mid-basowe i rzadziej schodza na nizsze rejestry wzgledem ne700x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad kupnem nuforce ne-700x ale chciałbym że ktoś porównał je z Creative EP-630 chce wiedzieć które z tych dwóch mają lepszy bass które głośniejsze i w ogóle które lepiej grają bo na necie niektórzy piszą że EP-630 mają lepszy bass od ne-700x hmm pewnie to jakaś ściema chciałbym sie upewnić bo to wkońcu 200zł kosztują

Edytowane przez pawel1902
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ketrab5 dzięki za pomoc jak narazie to tylko interesują mnie 700x ale może ktoś coś poleci do 200zł jeszcze ? czy brać tylko te 700x bo słuchawek jest dużo do 200zł a ja chce te pieniądze wydać na najlepszy sprzęt za te 200zł czekam na jakieś propozycje a jak nie to kupuje 700x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad kupnem nuforce ne-700x ale chciałbym że ktoś porównał je z Creative EP-630 chce wiedzieć które z tych dwóch mają lepszy bass które głośniejsze i w ogóle które lepiej grają bo na necie niektórzy piszą że EP-630 mają lepszy bass od ne-700x hmm pewnie to jakaś ściema chciałbym sie upewnić bo to wkońcu 200zł kosztują

Ale określ czy chodzi ci o lepszy jakościowo bas, czy ilościowo. W tej drugiej kategorii nuforce na pewno jest gorsze od EP630. Jeśli jednak chciałbyś i więcej i lepszej jakości bas to polecam Altec Lansing MHP136 http://allegro.pl/sluchawki-stereo-altec-lansing-mhp136-iphone-mp3-i1993092923.html aczkolwiek granie nuforców (ja mam NE7, ponoć bardziej basowe od NE700) bardziej mi odpowiada. Oprócz basu prezentują lepszy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sluchawki co grają bardzo głośno i muszą mieć POTĘŻNY BASS dużo dużo lepszy i mocniejszy od EP-630 o to mi chodzi prosze o wyrozumiałość nie znam sie dobrze na słuchawkach i powtarzam chce mieć dobry sprzęt za taką kwotę czekam na propozycje

Edytowane przez pawel1902
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sluchawki co grają bardzo głośno i muszą mieć POTĘŻNY BASS dużo dużo lepszy i mocniejszy od EP-630 o to mi chodzi prosze o wyrozumiałość nie znam sie dobrze na słuchawkach i powtarzam chce mieć dobry sprzęt za taką kwotę czekam na propozycje

No to te Altec Lansing MHP136 co podałem wcześniej będą dobre. Są bardzo skuteczne, to znaczy już przy małych głośnościach grają głośno. Porównując np do Sony EX-82 to na jednych głośność w playerze jest na 4 a w drugich na 7, żeby było tak samo głośno. XGF500pro też mają mocny bas, ale Altec mają go sporo więcej no i do tego są głośniejsze. Mają inną charakterystykę - nie mają tak wyciętej średnicy jak XGF, ale są trochę mniej szczegółowe i mają węższą scenę. Jedno "ale" wymagają długiego wygrzewania (czyli grają tak jak powinny dopiero jak sobie pograją ze 100-150h), bo na początku to sam bas się z nich wylewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już całkiem nie wiem które wybrać bo głównie mi chodzi o porównanie z EP-630 bo nie chce kupić czegoś gorszego od epków wiem że pewnie 700x mają lepszy bass od epków ale chodzi mi też o to żeby były głośniejsze od epków a nie na takim samym poziomie i dużo mocniejszy bass o to mi ciągle chodzi nie żebyście pisali jakie są dobre słuchawki w takich cenach ale głównie o to żeby przewyższały we wszystkim te EP-630 mam już te epki z 3 lata więc czas wkońcu kupić coś o wiele mocniejszego lepszego głównie chodzi o ten dźwięk MOC I BASS czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem na pw na forum odpowiadalem tobie ale teraz juz przeginasz pokazujemy ci lepsze sluchawki nawet niektorzy proponuja sprzedaz a ty jak jakis niedorozwoj pier*zielisz trzy po trzy nuforce sa o wiele lepsze od ep tylko tak jak tlumaczylem glosnosc sluchawek w duzej czesci zalezy od mocy odtwarzacza niech to wkoncu do cb dotrze ;) bo dalsza dyskusja bedzie bezproduktywna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności