Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Good night HTC :)

 

Kiedyś top a dzisiaj dno, One nie naprawi 3 lat robienia tak naprawdę niczego, oraz dymania klientów chorą (bardziej chorą niż LG) polityką aktualizacji.

 

Samsung też by mógł spuścić z tonu bo większość robi sam a ceny ma jakby wszystko kupować musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś Ci nie działa w telefonie bez aktualizacji??? Dla mnie ta pogoń to jest kuriozum, kompletnie od czapy.

 

Nie zdarzyło się nikomu, że przed aktualizacją coś działało, a po niej już nie?

 

Rozumiem jeszcze poprawki bezpieczeństwa, ale jeśli coś mi dobrze działa, jest dopracowane, w dojrzalej fazie rozwoju, jak Android od ICS w górę, to po ch... mi jakieś zmiany???

 

Tak jak Win8 czy Office 2013 w MS - uszczęśliwianie kogoś na siłę.

 

I na ten przykład HTC One dostało 4.2.2 - co zmienili? Na górnej belce mam teraz pierdyliard skrótów, które miałem do tej pory na widgecie, do którego się przyzwyczaiłem. I teraz muszę wywalić ulubiony widget by mnie nie wk...ło dublowanie tych samych funkcji. Coś tam jeszcze zmienili w aparacie i jest przełomowy wskaźnik procentowy baterii na pasku. Toż bez tego nie sposób telefonu używać!!! Jak by nie było widgetów z procentowym wskazaniem baterii. Może w HTC nie znają, bo zrobili taką przełomową funkcję, bez której z tego telefonu dzwonienie nie ma sensu, no przecież!

Edytowane przez Rolandsinger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany teraz są uboższe, ale nie idzie o funkcje a optymalizację wydajności/czasu pracy, oraz to, że lepiej mieć nowy soft (nowe API) to zapewnia dłuższe życie na XDA jak i poza nim.

 

To nie jest żadne kuriozum, 2013 Office to przepisanie go na Metro, przykład z dupy trochę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego Android uchodzi za telefon dla geeków. Gdy miałem jeszcze ZTE blade i byłem nastolatkiem to bawiłem się w Romy. Jednak od kilku lat (Arc S a teraz Nexus 4) kompletnie nie czuje takiej potrzeby i niczego na tym nie tracę. Miałem iPhone 3GS i jest to fajne urządzenie, ale niestety ma tyle wad, że dla mnie osobiście jest nie do zaakceptowania. Mój N4 na pewno nie działa wolniej czy mniej stabilnie niż jakikolwiek inny telefon na rynku. A to że Samsung zamula Androida swoją nakładką niestety psuje opinię tego systemu. Wszak Samsung ma 99.9% rynku (prawie).

 

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podpiszę się pod wypowiedzi Rolanda

Też na tą chwilę posiadam HTC ONE i stwierdzam, iż mając do czynienia z wszelakimi odtwarzaczami jak również smartphonami

stwierdzam, że ONE to jeden z najlepszych grajków na "rynku".

W zestawieniu z AKG K550 - BARDZO POZYTYWNE WRAŻENIA -POLECAM :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie uważam, że android to zły system ale zniechęciło mnie kilka rzeczy. Kiedys miałem Ipod Toucha 4g( 800mhz procek i 256 ramu) działał płynniutko poza jedna felerną aktualizacją, którą naprawiono. Natomiast teraz android potrafi zamulić na 4 rdzeniowcu z 1GB ramu. 2 rzecz to może niekoniecznie wina googla, ale ze względu na fragmentację duża ilość aplikacji chodzi od czapy( nawet niedawno chrome mi się przycinał i zawieszał po jednej z aktualizacji, że o operze nawet nie wspomnę). 3 rzecz to ogromna ilość śmieciowych nieprzydatnych aplikacji w sklepie. 4 rzeczą może nie koniecznie taką wielką wadą jest dla mnie ogrom tych wszystkich romów. Żeby znaleźć dla siebie jakiś przydatny, ładny i jak najlepiej działający trzeba spędzić trochę czasu na testowaniu. W applu ten stockowy interfejs odpowiadał mi i jego płynność aż cieszyła oczy. Jedyne wady jakie ja widzę u IOSa względem androida to brak drag & drop i niekompatybilność z linuxem. Z tych telefonów co słuchałem( a była to prawie cała topowa półka) to Iphone mimo wszystko najlepiej wypadał.

Edytowane przez Jakub612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa wada iOSa - nie kupisz nowego telefonu za 500 zł :D

Dodatkowa wada androida nie kupisz płynnie działającego urzadzenia za 1000zl

 

P.S Żarcik pani od polskiego: Nie bądź taki do przodu bo cię z tylu zabraknie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa wada iOSa - nie kupisz nowego telefonu za 500 zł :D

Dodatkowa wada androida nie kupisz płynnie działającego urzadzenia za 1000zl

 

P.S Żarcik pani od polskiego: Nie bądź taki do przodu bo cię z tylu zabraknie

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bzdura kompletna, mojego htc możesz kupić za 500 a wszystko chodzi plynnie, mam roma wgranego ponad rok, prawie cala pamiec zapelniona plus podobnie z sd ,naprawde mylisz sie

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura kompletna, mojego htc możesz kupić za 500 a wszystko chodzi plynnie, mam roma wgranego ponad rok, prawie cala pamiec zapelniona plus podobnie z sd ,naprawde mylisz sie

W minutę mogę ci udowodnić, że się mylisz wystarczy że wezmę telefon do ręki.

 

 

To jest przeszłość. Zarówno Nokia 808 jak i np. HTC One albo Galaxy S4 brzmią lepiej od iP5.

Nokii 808 nie słuchałem i nie zaliczam jej do topu, ponieważ jej obsługa kuleje. Jedyna dobra rzecz w tym telefonie to aparat, jakość wykonania i może dźwięk( jeśli jest tak jak mówisz). Z S4 polemizowałbym ,że gra lepiej od Iphona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura kompletna, mojego htc możesz kupić za 500 a wszystko chodzi plynnie, mam roma wgranego ponad rok, prawie cala pamiec zapelniona plus podobnie z sd ,naprawde mylisz sie

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

hmmm, pokaż mi nowego htc z wgranym płynnym romem. Że co? Mam se oprogramowanie w telu zmieniać po jego zakupie, zamiast z niego dzwonić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura kompletna, mojego htc możesz kupić za 500 a wszystko chodzi plynnie, mam roma wgranego ponad rok, prawie cala pamiec zapelniona plus podobnie z sd ,naprawde mylisz sie

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

hmmm, pokaż mi nowego htc z wgranym płynnym romem. Że co? Mam se oprogramowanie w telu zmieniać po jego zakupie, zamiast z niego dzwonić???
Zawsze wychodziłem z założenia że osoba która kupuje androida będzie się bawić w custom ROM i wogole mody, jak nie chce to bierze IOS /windę lub blackberry, a oprogramowania nie musisz zmieniać aby moc dzwonić, :D tyczy się to i fonow starych i nowych, np mojego brata motka milestone nie tnie się na customie, nie ciela się również na stocku, możesz zapytac dlaczego zrobiłem ropy plus custom.. Tu właśnie rozpoczyna się ciekawość ...

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa, te miliony 40, 50, 60 latków z pewnością wzięły andki, żeby modować oprogramowanie;D A dzwonić niestety ale po pewnym czasie się nie da...poczytaj wyżej co się dzieje z andkiem przy podstawowych czynnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności