Skocz do zawartości

Czytnik e-book z dobrą obsługą PDF


cauchy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuję czytnika z dobrą obsługą plików PDF.

Ma on mi służyć jako narzędzie do lektury książek i magazynów (głównie w formacie PDF) w czasie codziennych podróży komunikacją.

Oczywiście obsługa najpopularniejszych formatów e-book również mile widziana.

 

Nie potrzebuję obsługi plików wideo i audio.

Nie szukam urządzenia do mobilnego przeglądania internetu.

 

Ekran minimum 6 cali.

Cena do 700 zł.

 

Doradźcie coś proszę!

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Ja odradzam story hd, bo ma bardzo niedopracowane oprogramowanie.

Testowałem pdfy i mogę coś napisać jakby co.

Powiem tak: jesli pdf ma wbudowane czcionki to czytnik daje radę. Ale jeśli to są skany na żywca to Sorry Winnetou.

Ogólnie powiem tak: ten czytnik to straszny badziew, ma niefunkcjonalną klawiaturę, która do niczego nie służy. Jedyną zaletą, ale także i wadą tego czytnika to ekran, który ma wysoką rozdzielczość i bardzo łatwo go uszkodzić. Siła wystarczająca do uszkodzenia ekranu jest niewielka. Jak uszkodzisz ekran, choćby minimalnie, to czytnik możesz wyrzucić do śmieci, bo na gwarancję tego nie przyjmą, a wymiana kosztuje 400zł. Przyciski do przerzucania stron nie są rozmieszczone z głową. Omijać tę zabawkę z daleka.

Polityka mniej więcej taka jak z bijącymi się szybkami w iphone.

Edytowane przez Mnementh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty HDeka miałeś chwile ja mam ciagle. Po pierwsze trzeba uaktualnić soft, bo bez tego traci się z połowe funkcjonalności sprzętu. Po drugie jak pdf do dupy zrobiony to co mieć pretensje do czytnika. Azahiel pisał testy róznych czytników, sam ma dzieło amazona a właśnie story hd chwali za obsługe PDFa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekC- on ma storego dłużej niż Ty na sklepie, akurat. Znam go osobiście. Miał najnowszy soft akurat. Nie skacz na ludzi jeśli nic nie wiesz, tak naprawdę. Pech chciał, że poszedł mu ekran i mp3store nie przyjęło gwarancji- bo niby uszkodzenie mechaniczne.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chwaliłeś HD za PDFy.To co teraz uważasz że ma racje że obsługa pdf jest do d? Jak nie przyjeli to widocznie było mechaniczne uszkodzenie samo nic nie pęka z czasem ( no chyba ze mój acer i nowy sprzęt). Miałem na sklepie Onyxy, Pocketbooki i inne ale na tym HD obsługa pdf dla mnie jest najlepsza. Kolega napisał "testowałem pdfy" więc dla mnie to znaczy miałem styczność z tym sprzetem i go sprawdziłem trochę podkreslam troche. Klawiatura w HD dla mnie jest zupełnie zbedna. Wystarczyłyby kierunki, menu, enter i lupa. Napisałem co myslę, mam prawo nie znać wszystkich na forum i opierać sie tylko na tym co piszą w danym poście. Jak ktos naskakuje to ty Aza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że miał chwilę a Ty ciągle- skąd to wiesz? zakładasz coś z góry i piszesz- proszę Cię. Zauważ że ten użytkownik- nie skrytykował samych pdf, a ich obsługę jeśli to skany. A wybacz większość książek czy dokumentacji to niestety skany albo kiepskie ocr. Akurat z tymi awariami Wojtek to jest jak z Twoim lapem- często ekrany idą w ten sposób, nawet w kindlach, onyxach itp- występują naprężenia i po czasie pęka od środka. A z tego co czytałem w story to występuję dość często akurat. Tu nie chodzi o Twoje myśli, a ton wypowiedzi- był trochę agresywny.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał "testowałem pdfy" więc dla mnie to znaczy miałem styczność z tym sprzetem i go sprawdziłem trochę podkreslam troche
Co napisałem? Rozumiesz to czy nie? Jak ktos pisze testowałem ten sprzet to jak ty to rozumiesz? Bo ja tak jak napisałem, ze miał czasowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał "testowałem pdfy" więc dla mnie to znaczy miałem styczność z tym sprzetem i go sprawdziłem trochę podkreslam troche
Co napisałem? Rozumiesz to czy nie? Jak ktos pisze testowałem ten sprzet to jak ty to rozumiesz? Bo ja tak jak napisałem, ze miał czasowo.

 

rozumiem, ale czy to świadczy że masz mieć niemiły ton wypowiedzi? każdy inaczej pojmuje słowa, to nie znaczy że trzeba się uprzedzać od razu. Testowałem ja pojmuje na dwa sposoby- miałem sprzęt testowałem, albo mam sprzęt własny i testowałem to i to.

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty poznałeś mój ton wypowiedzi? Ja nie znajduję agresji w niej. Testowałem dla mnie jednak nie oznacza miałem/mam.

 

Moze wrócimy do PDF? Co jest nie tak w takim razie jesli chodzi o pdf w SHD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem Panowie, ale jest różnica między testowaniem sobie jakiegoś sprzętu, a posiadaniem tego sprzętu. Dla mnie posiadanie takiego czytnika przypomina trochę na loterii - tzn kupujesz los i albo się uda albo nie. A stawka wynosi 700zł. Akurat tak się składa, że przegrałem wszystko, więc mnie szlag trafia. Po prostu chcę ustrzec potencjalnego użytkownika przed taką loterią.

 

I ogólnie powiem tak - można kupić do tych pdfów ten czytnik - ale nie za 700zł, nie nówkę, tylko używkę za 300-400zł, bo tyle jest on wart. Gwarancja i tak się na nic nie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś napisał że coś jest nie tak? Jedynie Mnemeth podkreślił że jak ma wbudowane czcionki to jest okey, ze skanami średnio- to tutaj akurat prawda. Jest za małe powiększenie, tylko 4 krotne. Chwalę za reflov- za nic więcej, bo jakiś skan czy dokumentacje jakaś o wiele lepiej się czyta na Kindle.

 

patrz sam piszesz "miałem/mam" a piszesz w pierwszym poście że masz dłużej od Niego- zdecyduj się :) Zostawmy to może już, co? Nie widzisz swego tonu wypowiedzi- nie dziwię się, ja też nie widzę swoich błędów stylistycznych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności