Skocz do zawartości

Creative Aurvana Już W Polsce:)


Homzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widze MatmaN że masz ten sam problem co ja...

 

westone um1 mają świetny desing i chyba najlepiej pasują do ucha z wszystkich iem'ów (z tych co biorę pod uwagę), westony jak dla mnie mają jeden minus, ale za to jaki wielki <_< piankowe tipsy... brakuje mi silikonów, wiem że można dokupić, od Shure pasują prawda ?, no ale to jest w sumie dodatkowy koszt...

 

potem Shure e3, wiadomo klasyki wśród iem'ów, sama Kayah ich używała, i Doda na jakimś tam śmiesznym festiwalu

 

Etymotic ER6i tak zachwalane przez Forza Lazio i ignacego...

 

no a teraz pojawiły sie te Krety i nie wiem sam już, no i d-jays :P

 

planowałem e4, ale na razie stopuję, studia sie zaczynają, ... może nawet tych co do góry wymieniłem nie kupie, właśnie ze względów edukacyjnych.. pożyjemy zobaczymy

 

a pytanie było odnosnie UM1 zrobiłem mały OT , sorry za niego , jeżeli ktoś chciałby m coś doradzić to na PW, żeby admin sie tutaj nie gorączkował

 

UM1 kosztują 109$+przesyłka

 

[edit] oj widze ze mnie ktoś mnie już wyprzedził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja z UK ciezko cos wyrwac, orientowalem sie bo brat teraz przez pol roku siedzi w londynie i co 2 tyg jest w polsce.

Teraz dolar ledwo ponad 3 pln wiec trzeba z USA sciagac.

Na um1 byla promocja przez chwile za 99 USD, ale juz znowu sa wszystkie

po 109, tak czy siak idzie za 119 USD z przesylka kupic, cena wiec nie jest zla, podobnie jak d-jays - 86 euro z przesylka.

Chyba, że okaże się ze Arvany beda dobre to nie bedzie problemu :)

moze Ksy przetestuje ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... co do zakupow w UK oplacaloby mi sie o tyle ze czesc kosztow pokrylby brat w ramach prezentu :D ale na cud nie licze... z reszta pieprzone tablety tez sa drogie... eh... a kasy jak nie bylo tak nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogorku myslalem na Altecami, ale Karmy bede uzywal glownie w domu.

Do biegania po miescie bedzie T10, a tu już mocy braknie.

Przy Altecach przeszkadzałby pewnie ten przełącznik bo nosze kabelek

po plecach.

Za jays bylo 86 euro jak sie zamowi przed pierwszym sieprnia, ale narazie cisza, oby nie bylo jak z E500 bo nie chce mi sie czekać tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie w dobrym kierunku cena Zenów w sklepie Techplanet jest aktualnie 273 zł.

Już miałem kupić EP-630 za 99 zł w SFERISIE ale są na allegro z gwarancją Creativa po niecałe 70 zł.

Jak myślicie czy ceny jeszcze spadną?

 

Wiem, że od pewnego poziomu uzyskanie lepszej jakości dźwięku pociąga za sobą kolosalne koszty więc pytam czy jeszcze opłaca się kupić Aurvany, czy rzeczywiście warto dołożyć 200 zł do EP-630?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O 273?? to ja widze ze warto troszku poczekac, moze zejdzie gdzies do 250. no nie powiem, ze przy takiej cenie te aurvany sa bardzo pociagajace... i stanowia coraz bardziej realnego konkurenta dla reszty "niskobudżetowych" iemow. moze creativ wiedzial ze trudno bedzie wejsc na rynek iemow, gdzie liczy sie tylko kila modeli, ktorych juz sie nie kupuje za "fajny wyglad" albo "bajeranckie dodatki" czy ładny futerał, i wskoczyl z taka cena...

 

edit: wpisalem w nasze google "aurvana" i wszedlem na niusy mp3.wp.pl. tutaj maly cytacik:

"Doskonale pasują do każdego odtwarzacza przenośnego lub MP3. Posiadają precyzyjne przetworniki typu Balanced Armature, które dzięki doskonałej reprodukcji dźwięku stosowane są w zaawansowanych i drogich aparatach słuchowych. Dbałość o jakość dźwięku dodatkowo podkreśla przewód z miedzi beztlenowej oraz pozłacany wtyk. Wynik to niezwykle przejrzysta reprodukcja całego pasma słyszalnego, niezrównana klarowność dźwięku i precyzja odtwarzania muzyki."

nie wiedzialem ze kabel z miedzi beztlenowej i pozlacany wtyk maja az taki wklad na jakosc muzyki(moje pxy maja srebrny wtyk-chyba wyrzuce to badziewie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc warto dla izolacji, ale czy dla dźwięku to nie wiem. Są one porównywane do E2, które (wg Olivera) nie są warte swojej ceny, poniewaź jest mała różnica w jakości dźwięku między nimi a EX71. Więc ja bym poczekał na spadek ceny...

 

jeszcze opłaca się kupić Aurvany, czy rzeczywiście warto dołożyć 200 zł do EP-630?

 

Coś pokręciłeś, dopłacasz 200 zł do Aurvan, nie do EPków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeszcze opłaca się kupić Aurvany, czy rzeczywiście warto dołożyć 200 zł do EP-630?

 

 

Coś pokręciłeś, dopłacasz 200 zł do Aurvan, nie do EPków ;)

 

Chodziło mi o dołożenie 200 zł do ceny EP-630, zresztą jest to najmniej istotne chyba wszyscy zrozumieli o co mi chodziło.

 

Najbardziej interesuje mnie poprawa (zysk) na jakości dźwięku, bo być może skusiłbym się na ich zakup choć różnica w cenie 200 zł jest dla mnie bardzo istotna.

A może polecicie mi coś sensownego w cenie do 300 zł, tak abym nie przepłacił, stosunek jakości do ceny jest dla mnie bardzo istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wiem, o co ci chodzi, ale można to zdanie dwuznacznie zrozumieć... Ale lepiej byłoby napisać "warto dołożyć do Aurvan 200 zł więcej niż kosztują EP630"?

 

Co dźwięku, to poprawa będzie na 100%. Pytanie brzmi, czy ta poprawa będzie warta swojej ceny? Jak będą kosztowały 250 zł, to myśle, że będzie warta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma lub słuchał już Creative Auvana?

Dzisiaj spędziłem ze dwie godzinki na odsłuchu tych IEMów i póki co mam mieszane wnioski, czesc na niekozysc Creative.

Jeśli więc ktoś ma już jakies doswiadczenie z tymi słuchaweczkami prosze o wpisanie się, a ja się odezwę kanałem prywatnym i porozmawiamy sobie o nich, OK?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności