Skocz do zawartości

Dlaczego odtwarzacze MP4 to SYF


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Nie dawno kupiłem odtwarzacz mp4

dokładnie ten http://www.allegro.pl/item157712755_mp4_4g...wa_new_7mm.html

i go sobie sformatowałem. Przed formatowaniem miał 4gb a po tylko 960 mb/

CZY MOŻE MI KTOŚ POMÓŻ ALBO DAC JAKĄŚ WSKAZÓWKA JAK NAPRAWIĆ TĄ PAMIĘĆ??

 

Pozdrawiam

Tylko sie cieszyc ze nie zostalo 512MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kuzynka dostała MP4 na gwiazdke... co mogę powiedzieć? mega syf :P włącza się chyba z minute, przeskakiwanie z piosenki na piosenke trwa długo, przy odtwarzaniu piosenki 1000 nie potrzebnych nikomu informacji i fajerwerków na wyświetlaczu, do zestawu mega badziewne słuchawki... lepiej było kupić odtwarzacz mp3 albo iPoda nano 1G 1GB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam te posty :rolleyes: i chyba też coś napisze ;) Ja kiedyś kupiłam taki odtwarzacz fajnie wyglądał i niska cena ale... sprzedałam kumpeli na drugi dzień. Straszna lipa;/ Dźwięk do dupy słuchawki do dupy jeszcze do tego z wejściem micro-jack no więc ciężko znaleźć takie słuchawki dobrej jakości :) nie polecam... Wole mp3 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moge powiedziec o MP4?

W sumie sam mam juz jednego jak juz mowilem. BTW nie ma czegos takiego jak marka MPower. Taka marka nie istnieje (to tylko napis) tak wiec nie jest ani "dobrze znana" ani "bardzo dobra". Moje "MP4" to "Lark Clip". (sorry za jakosc, ale nie mam cyfrowki :( )

 

zdjcie1vq1.jpg

zdjcie3hf5.jpg

zdjcie4ki7.jpg

 

tutaj stronka: http://www.lark.com.pl/clip.htm

 

Zaplacilem za niego 140 (chyba 140 :P ) zl. Mjal miec 512 MB (nawet jest napisane na naklejce z tylu :/ ), a ma tylko 470 ... chciaz tepsze to niz 120 MB, bo takie przypadki sie zdazaly. W sumie o MPplayerze to moge powiedizec ze jest warty swoich pieniedzy. Mozna uzywac go jako Pen, da sie nawet ogadac flmy (przekonwertowane oczywiscie) sa co prawda lekkie przeskoki i male smuzenie ale nie jest najgorzej jak na 140 zl. Muzyka ... o dziwo tutaj tez nie jest najgorzej. Porownywalem z komputerem (mam glosniki X-530 Logitecha i zintegrowana 7.1) i nie slyszalem wiekszej roznicy. Zdjecia tez otwieraja sie w miare szybko, ok 1-2 sec. A i sam Player tez nie jest zamulony. Piosenki zmienia w 2-3 sec (lacznie z crossfadingiem). Jedynie co mnie denerwuje to to ze gdy slucham muzy i gdy wkaldam go do kieszeni to dobrze by bylo zeby tak wyswietlacz sie wylaczyl ... tu jednak o tym nie pomysleli :/ i zrzera tak cenna energie :/ . Swoja droga moze ktos wie (czyt. umie) jak i czy (pewnie tak) da sie samemu zmodyfikowac softa? Jezeli ktos zna sie na tym to prosze o kontakt na gg 2751480. Bo na aktualizacje raczej nie ma co liczyc :(

 

Tyle dobrego nie moge powiedziec o sluchawkach. To podobno podroby synnhaizera ... czy jak to tam sie pisze :P . Przedwczoraj padla prawa sluchawka po 5? chyba 5 dniach uzytkowania ... ale moze to dlatego, ze bawilem sie nimi w Bruce'a Lee :P

 

zdjcie5am7.jpg

 

Na szczescie mialem juz zamowione Epeki 630 :D. Zamowilem w czwartek :/ a j***y bank dopiero w poniedzielek dokonal przelewu. Juz myslalem ze mnie wykiwano :P . Na szczescie sluchawki odebralem dzisiaj na poczcie (bo wczoraj nikogo o 10 nie bylo w domu :/ ) i jestem ... powiem to bo musze ... ******SCIE zadowolony! Sluchawki sa genialne! Swietny bas, treblesy tak samo, tylko troszke o srednich chyba zapomniano ... co jednak nie umniejsza swietnosci epek :) . Guma swietnie spelnia swoja role i kabel jest wystarczajaca dlugi :)

 

zdjcie6gg4.jpg

 

Kupilem je na aukcji allegro. To link do nich (co prawda nowy ale sprzedawca ten sam wiec polecam bo to nie podroby i ma najtaniej [creative ostatnio podniosl ich cene :/ a ja czekalem na pelna aktualizacje konta :/ ] :

 

http://allegro.pl/item163118596_box_slucha...uper_cena_.html

 

 

PS. Jak narazie to mi wystarcza, ale moze kiedys kupie sobie jakiegos markowego playera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno kupilem Mp4 e60. Wszystko jest ok tylko słuchawki są bardzo słabe. Mam więc pytanko czy jakość dźwięku zależy tylko od sluchawek czy takze od odtwarzacza? Czy jak kupie lepsze słuchawki to dźwięk będzie lepszy? Co powiecie o tych słuchawkach : http://www.allegro.pl/item160687470_ep_480...ne_megabas.html ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ~130zł masz SanDiska Sansę m240 1GB...mur.gif

 

ale filmow na tym nie obejrze :P

 

do kolesia od tzw "MP4" poczytaj pare postow nizej i inne dzialy o sluchawkach. Od wczoraj juz wiem ze sluchawki maja zasadnicze znaczenie dlatego proponuje juz dokanalowki ep-630 a nie to co tam proponujesz. Dobra rada, lepiej wydac 73 zl na lepsze niz 20 to zlom. Gwarantuje ze nie pozaujesz...no chyba ze bedziesz chcial kupic "super oryginalne ep-630 za 40 zl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1B = 8b

W przypadku mp3 i mp4 no-name chodzi tu o to, że bit i bajt zaczynają się na tę samą literkę :P

 

A w dyskach producenci, żeby zawyżyć rozmiar dysku przyjmują, że

1KB = 1000B, a nie 1024B jak to powinno mieć miejsce :)

 

@xXRAISAXx

Ale nie 42MB <_< To po prostu kolejny no-name, który jest syfem i niczym więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj stronka: http://www.lark.com.pl/clip.htm

 

Zaplacilem za niego 140 (chyba 140 :P ) zl. Mjal miec 512 MB (nawet jest napisane na naklejce z tylu :/ ), a ma tylko 470 ... chciaz tepsze to niz 120 MB, bo takie przypadki sie zdazaly.

 

 

No bo soft też coś musi zajmować :) (chyba) xD

 

512 mb to wielkosc przed formatem

 

470 mb to juz po formacie

 

I jest to całkiem normalne , nie ma sie co dziwic :blink:

 

Tak samo jest z dyskami twardymi (np. w kompie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie zmodyfikuje, a aktualizacje softu w mp4 odradzam...

 

Czytalem ze da sie zmodyfikowac. Tylko oczywiscie nalezy to umiec ... programowanie albo cos w tym stylu. Chyba nikogo z takimi umiejetnosciami tutaj nie znajde :(. Dlaczego odradzasz aktualizacje softu? Moze wkoncu naprawiliby ten "nie wylanczajacy sie" ekran :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jwestia programowania, tylko jakości sprzętu. Aktualizowanie firmware w playerach typu noname, nawet przeprowazane prawidłowo, w ogromnej większości kończy się kompletnym uszkodzeniem odtwarzacza. Żaden programista tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności