Skocz do zawartości

Iaudio G3 - "mistrz Ergonomii?"


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Wstęp

Popularność przenośnych odtwarzaczy muzycznych sięga już chyba pomału swojego apogeum. Oferta producentów skierowana do nas kupujących jest tak bogata, że każdy kto ma tylko ochotę na odrobinę „mobilnej muzyki” bez większego problemu może zakupić prosty odtwarzacz za kilkadziesiąt złotych. Podobnie jak kiedyś walkman’y, tak teraz przenośne cyfrowe odtwarzacze czekają na sklepowych półkach na tych, którym ciężko wyjść z domu, kiedy pomyślą, że nie będzie im towarzyszyć ulubiona muzyka, a niektórych przeraża nawet myśl o braku jakiejkolwiek „muzy” towarzyszącej im podczas codziennych zajęć.

 

W tym artykule mam zaszczyt przedstawić Wam, mili czytelnicy, przenośny odtwarzacz plików muzycznych z wyższej półki. Jest to produkt firmy Cowon z serii iAudio. Model, który dzisiaj przedstawię oznaczony jest nazwą G3. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się on niczym spośród masy innych odtwarzaczy. Aby nie skłamać dodam jednak, że „prawie” niczym. Bowiem cena tego małego urządzenia na tle konkurencyjnych produktów jest co najmniej dziwnie … duża. Kosztuje ono bowiem (w zależności od sklepu) od 350 do ponad 400zł (testowany przez nas model 512MB)! Biorąc pod uwagę brak kolorowego wyświetlacza i możliwości odtwarzania wideo dla większości osób taka cena wydaje się spora. Tym bardziej, kiedy co krok spotykamy reklamy z hiper-marketów reklamujące odtwarzacze o (wydawałoby się) podobnych parametrach za około 100zł.

 

http://pcarena.pl/page/75808/iAudio-G3-mistrz-ergonomii/

 

 

 

sprzecik oczywiscie dostacrzył MP3Store :) a co myliscie o tescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sie komus otworzyl taki dokument jak z notatnika bez obrazków to odśiweżcie i już będzie normalna witryna(ja tak miałem :rolleyes: ).

Recenzja konkretna, nie za długa(to dobrze) i ogólnie miła w czytaniu. Tylko mi się nie chce ściągnąć ten filmik, który rzekomo jest do pobrania na stronie 5 recki...

A i jeszcze jest błąd, ponieważ występuje przecież wersja 2GB, a w tabelce ze specyfikacja jest ona pominieta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf - porownuja dzwiek grajka do audigy, naprawde az taki zly? :P i sluchawki w zestawie wysokiej jakosci? mysle ze targetem tej recenzji jest ktos zgola inny niz wiekszosc z nas, ja podziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość napisał, że w zestawie jest smycz, lae na zdjęciu jej zabrakło :D Blee. Co oni zrobili z wyświetlaczem. wygląda jakby dwa odcienie miał. Pisze że nie może w Cresynkach nach spacer albo na rower wyjść bo zaraz wypadają. Ja jakoś 20 km rowerkiem zrobiłem z nimi na uszach. Trochę tylko szumiało, ale poza tym gitara. Wszystko się trzymało, czeg się trzymać miało. I jeszcze przeoczone zostało to, że G2 ma USB 1.1. Gość napisał że różnią się wyglądem i brakiem radia (tylko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtf - porownuja dzwiek grajka do audigy, naprawde az taki zly? tongue.gif i sluchawki w zestawie wysokiej jakosci? mysle ze targetem tej recenzji jest ktos zgola inny niz wiekszosc z nas, ja podziekuje smile.gif

jeśli tak tam pisze to nawet jej nie mam zamiaru otworzyć...

 

Wg mnie na przykład brzydki jest T10. Ja nic nie mam do wyglądu G3.

A mi sie włąśnie najbardziej z serii te podoba T10 :P Za to G3 jak dla mnie nie jest za ładne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowująca na koniec tabelka w kolumnie 'minusy' mówi o słabych basach. A tebelka zatytułowana jest nazwą odtwarzacza, a nie słuchawkami :/

Wileki to błąd. Odtwarzacz bardzo dobrze przekazuje niskie dzwięki - w szczególności, gdy słucham na KPP, to jest to dla mnie nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich maniaków przenośnych odtwarzaczy :)

 

KOLEŚ

Recenzja konkretna, nie za długa(to dobrze) i ogólnie miła w czytaniu. Tylko mi się nie chce ściągnąć ten filmik, który rzekomo jest do pobrania na stronie 5 recki...

A i jeszcze jest błąd, ponieważ występuje przecież wersja 2GB, a w tabelce ze specyfikacja jest ona pominieta

 

Odnośnie problemu z plikiem wysłałem info do admina. Nie ma tam info o 2GB-owcu ponieważ opierałem się na informacjach ze strony producenta. Mój błąd.

 

piroko

wtf - porownuja dzwiek grajka do audigy, naprawde az taki zly? i sluchawki w zestawie wysokiej jakosci? mysle ze targetem tej recenzji jest ktos zgola inny niz wiekszosc z nas, ja podziekuje

 

Może źle rozumiem ale twoim zdaniem to porównanie ubliża playerowi?

 

vader

Gość napisał, że w zestawie jest smycz, lae na zdjęciu jej zabrakło Blee. Co oni zrobili z wyświetlaczem. wygląda jakby dwa odcienie miał. Pisze że nie może w Cresynkach nach spacer albo na rower wyjść bo zaraz wypadają. Ja jakoś 20 km rowerkiem zrobiłem z nimi na uszach. Trochę tylko szumiało, ale poza tym gitara. Wszystko się trzymało, czeg się trzymać miało. I jeszcze przeoczone zostało to, że G2 ma USB 1.1. Gość napisał że różnią się wyglądem i brakiem radia (tylko)

 

Smycz jest dołączana ale do mnie na testy nie doszła, dlatego nie ma jej na zdjęciu ;)

Wyświetlacz tak wygląda na zdjęciach bo taki aparat. Nic niestety na to nie poradzę. Gdyby podświetlany był tak fatalnie jak to wygląda na zdjęciach to bym o tym napisał ;)

O wypadających słuchawkach napisałem właśnie dlatego w post scriptum bo wiem, że nie wszystkim się tak dzieje ale biorąc pod uwagę, że kilka osób miało takie problemy to pozwoliłem sobie o tym wspomnieć.

O tym USB 1.1 też nie wiedziałem.

 

adams

podsumowująca na koniec tabelka w kolumnie 'minusy' mówi o słabych basach. A tebelka zatytułowana jest nazwą odtwarzacza, a nie słuchawkami :/

Wileki to błąd. Odtwarzacz bardzo dobrze przekazuje niskie dzwięki - w szczególności, gdy słucham na KPP, to jest to dla mnie nieporozumienie.

 

Mogę cię zapewnić, że 90% kupujących nie nabywa playera z myślą o tym żeby zaraz po jego kupnie zmieniać słuchawki. Dlatego napisałem w minusach jak słychać to co się kupuje. O bardzo dobrej jakości dźwięku odtwarzacza pisałem.

 

 

Wielkie dzięki wszystkim za komentarze. W przyszłości postaram się pamiętać o waszych uwagach. :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności