Skocz do zawartości

Vision:m, Sleek Photo Oraz Microphoto W Akcji


bart132

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji na temat publikacji pt. "Trzy kombajny multimedialne Creative, czyli sposób na nudę".

okienko.jpg Dopiero co rozpoczęły się wakacje. To oczywiście sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu i długim podróżom po wielu zakątkach naszego pięknego świata. Co zrobić jednak gdy jesteśmy podczas długiej i nudzącej wyprawy do wypragnionego miejsca, a przesłuchaliśmy wszelkie kawałki na naszym starym odtwarzaczu? Na przeciw wychodzą nam nowe kombajny multimedialne, które prócz samej możliwości przesłuchiwania utworów udostępniają możliwość przeglądania zdjęć, słuchania radia czy nawet oglądania ulubionych filmów. Ce****ą się niesamowitą pojemnością. Creative ZEN Vision:M, Sleek Photo oraz MicroPhoto to "kombajny", które mieliśmy okazję przetestować...

Pełna treść publikacji

 

Proszę o konstruktywną opinie od najlepszych znawców tematu, czyli Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mi brakuje tylko zaznaczenia ze te grajki (sleek photo i micro photo) maja naprawde wytrzymala, metalowa obudowe (micro magnezowa) i jakos chyba nie zwrociles uwagi na bardzo niska glosnosc tych odtwarzaczy, zrobiles moze testy w "terenie" czyli miejskim zgielku?

 

a tak poza tym recenzja bardzo fajna, nie sa to puste peany na czesc sprzetu tylko naprawde rzeczowe opisanie funkcji, tego brakuje wsrod internetowych recenzji, a ty te luke ladnie wypelniles, gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja ogólnie spoko, ale gdzie jakaś duża część o jakości dźwięku? Przecież to jest najważniejsze w każdym grajku.

 

No i co do słuchawek to powinieneś dopisać, że nie wypadają tylko ludziom z dużymi uszami. Mi po prostu odrywają się od ucha jak tynk od ściany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
(sleek photo i micro photo) maja naprawde wytrzymala, metalowa obudowe (micro magnezowa)

co do obudów, micro ma tandetnie plastikową obudowę, co nie zmienia faktu, że jest cholernie wytrzymały (oczywiście pod warunkiem że jest wyłączony) kolega rozwalił niedawno 5 giga, spadł z jakiś 1,5 metra na podłogę z włączonym dychem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igi - przeczytaj co zacytowales raz jeszce: mowie o micro photo, mialem i micro i micro photo wiec wiem na ile wytrzymaly jest ten drugi :]

to ty przeczytaj co ja napisałem, miałem Micro przez prawie rok i jedyne, co zdołałem zauważyć to tandetny i rysujący się plasticzek ;) z MAGNEZEM nie ma nic wspólnego, jest jedynie umalowany na magnezowo, ale farba i tak schodzi z niektórych miejsc (panela dotykowego) Mam tylko nadzieje, że lepiej je skleili i poprawili tylna klapke, bo w Micro SE to tragedia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie rozumiesz co napisalem. Mowie ze MICRO PHOTO ma magnezowa obudowe, a to inny grajek, natomiast Micro, faktycznie jest plastikowy, widzisz teraz roznice? Pisze sie o MICRO PHOTO, ze ma magnezowa obudowe, ktora jest trwala, a ty ni z gruchy ni pietruchy wyskakujesz ze Micro ma plastikowa obudowe, okej, ale to nie ten temat, a potem jak ci sie tłumaczy jak komu dobremu to sie buntujesz... ech :/

 

Micro i Micro Photo maja metalowa obudowe (micro ma magnezowa) czyli wynika z tego ze z tych dwoch grajkow to co ma micro ma magnezowa obudowe, magnez to taki metal ze pozwole sobie przypomniec, a to byl skrot myslowy, kpw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, zwracam honor

Odtwarzacz: Odtwarzacz zaraz po wyciągnięciu robi bardzo solidne wrażenie, a miły ciężar w dłoni daje pewność, że nie mam do czynienia z plastikową zabawką. Obudowa jest całkowicie metalowa. Lekko owalny kształt dobrze leży w dłoni. Teoretycznie da się go obsłużyć jedynie ruchem kciuka. Świetnym pomysłem jest dostęp do akumulatora. Podobnie jak w telefonie komórkowym, możemy go wymienić bez wizyty w ser-wisie, bez narzędzi. Jest pod zatrzaskową klapką. Jak w telefonie.

Jesli to poprawili, to to naprawde porzadnas konstrukcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności