Skocz do zawartości

Pokrowiec / worek na iPhone + wzmacniacz


mafios01

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Wkrótce będę posiadał przenośny wzmacniacz słuchawkowy. Szukam jakiegoś większego (grubszego) pokrowca, piórnika lub jakiegoś filcowego woreczka, abym mógł przenosić wzmacniacz i telefon razem w kieszeni w spodniach. Chciałbym po prostu uchronić sprzęt przed ubiciami/zadrapaniami.

Macie jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, jakie to słuchawki masz do napędzenia, że potrzebujesz e11? 3gs ma podobno bardzo dużo pary i takie DT150 potrafi napędzić. No chyba że masz E11 aby ocieplić dźwięk wtedy to co innego...

 

Są różne futerały na smartfony typu skarpeta, poszukaj po prostu jakiegoś większego. Lub po prostu załóż jakiś silikon na jabłuszko a na e11 po prostu folie naklei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT1350 i chodzi o jakość i ocieplenie - słucham głównie flaców.

Szukam już od jakiegoś czasu, ale wszystkie futerały są raczej na sam telefon. Chyba zajdę do jakiegoś RPG shopu w mieście i poszukam worka na kości, bo wiem, że mój kolega - fan gier RPG cały czas ma go przy sobie i mieści się mu w kieszeni a ten worek akurat zmieściłby mój telefon i wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a iphone nie porysuje ci sie od wzmacniacza? ja bym kupil oddzielnie na iphone i na wzmacniacz

 

produkty apple na tylnej obudowie rysuja sie od podmuchow powietrza, patrzenia, etc wiec raczej nie uratujesz :)

 

ale spinanie wzmacniacza z ipodem... od razu zrob mu brushowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności