Skocz do zawartości

Używana gitara akustyczna do 400 zł z przesyłką


HappyLama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję używana gitarę akustyczną do 400. Może być z allegro.

Tu daję link

allegro.pl/listing.php/showcat?a_enum%5B128%5D=1&a_enum%5B1334%5D=all&a_enum%5B9182%5D=all&buy=0&clear_cookie=0&distance=1&id=5565&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&prepareTime=0&postcode_enabled=0&state=0&order=p&price_from=&price_to=&view=gtext&change_view=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie to forum. Lecz zobacz w naszym komisie ktoś ostatnio miał na sprzedaż fendera. Ze swojej strony polecam Ci richwood są tanie, a mają fajny dźwięk, są dobrze wykonane a przy tym mają dość nisko struny zawieszone, tzn gitara jest miękka łatwo się gra.

 

Jak byłem w Riffie ostatnio to mieli też kilka fajnych i tanich gitarek, hmmm niech sobie przypomnę, kurcze jakaś znana firma a nie moge sobie przypomnieć. W każdym razie się zdziwiłem, bo ceny przeważnie mają zawyżone a tu były porządne gitarki dobrze brzmiące za 500zł bodajże.

 

W każdym razie warto byś pochodził po sklepach z kimś bardziej osłuchanym. Trzeba wybierać wśród dobrych i znanych firm, ale w tańszych modelach nie liczy się nawet firma tylko konkretny egzemplarz. Może być jakaś mało znana firma (przez co tańsza) a gitara może brzmieć jak miód malina :) a może być fender ale źle zrobiony i lipa z miodem ;P. Ja bym dozbierał trochę i kupił takamine, naprawdę fajne gitarki.

 

http://gitaradlapoczatkujacych.pl/ranking-gitar-akustycznych.html << poczytać nie zaszkodzi ;)

 

 

Zobaczmy co mamy na allegro hmmm.

 

http://allegro.pl/marris-j-220-jak-nowy-kurier-gratis-i1814572877.html Ta jest fajna ale ma duże pudło co jest fajne - gitara jest głośniejsza, ale jak jesteś drobną osobą to gitara może być za duża.

 

Widzę jeszcze jamaszkę i fendery na początek będą elo.

 

A tak w ogóle. To jak na pierwszą gitarę to radzę Ci kupić jakiegoś dobrego używanego klasyka, takiego który stroi i po prostu gra. U mnie w mieście w komisie nawet są nieraz do 150zł. Jak do nauki lepszej gitary nie trzeba, a z czasem można już kupić coś lepszego jak sie ma doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności