Skocz do zawartości

Spotify - słuchanie muzyki z internetowej bazy za free


k4mil

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast znalazłem już 2 płyty, które na 99.9% nie mają za dużo z 320 kbps związanego... Na pewno nie są "czystymi" 320 kbps bo ledwo potrafię powyżej 160 - 192 ocenić ;) Na mój gust to 160 kbps i/lub nawet skonwetowane ponownie do 320 kbps... A szkoda. Strach dalej słuchać. ;P

PJ Harvey – Let England Shake

Michael McCann – Deus Ex: Human Revolution (Original Soundtrack)

Edytowane przez paatos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast znalazłem już 2 płyty, które na 99.9% nie mają za dużo z 320 kbps związanego... Na pewno nie są "czystymi" 320 kbps bo ledwo potrafię powyżej 160 - 192 ocenić ;) Na mój gust to 160 kbps i/lub nawet skonwetowane ponownie do 320 kbps... A szkoda. Strach dalej słuchać. ;P

PJ Harvey – Let England Shake

Michael McCann – Deus Ex: Human Revolution (Original Soundtrack)

Soundtrack z Deus Exa brzmi tak nawet we FLACu. Całe szczęście zanim zakupiłem sobie tą płyte ściągnąłem ją z internetu. Jak bym za to zapłacił to bym chyba musiał poprosić o refunda bo nie da się tego słuchać. Co ciekawe dynamika jest na sensownym poziomie a wygląda mi na to że zostały wycięte wysokie tony powyżej jakiegośtam poziomu. Trza by jakieś widmo z tego zrobić i sprawdzić dokładnie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodne to Spotify, ale kurde jakoś nie mogę się przemóc do tego bez kupowania płyt, a dwa na raz to bezsens. Mam pytanie? Czy można sobie zgrywać wybraną muzykę na ipoda bez połączenia z internetem? Jeśli tak to w jakiej jakości są to pliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma plików z utworami, jest zaszyfrowany strumień na dysku tylko. Spotify działa tylko na iPodach z iOS. Ewentualnie możesz kupić dowolny utwór za 99 centów, ale nie na polskim koncie.

Edytowane przez paatos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem,ponieważ używałem z 2 tyg. wersji free po czym przerzuciłem się na premium które jak podaje Spotify przez pierwsze 30 dni jest za free no i po podaniu danych karty pociągnęło mi z konta 20zł. Chyba mnie wyciulali?;d

Edytowane przez Night
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem,ponieważ używałem z 2 tyg. wersji free po czym przerzuciłem się na premium które jak podaje Spotify przez pierwsze 30 dni jest za free no i po podaniu danych karty pociągnęło mi z konta 20zł. Chyba mnie wyciulali?;d

Mój 30-to dniowy trial trwał 3 dni, pisałem do supportu bez skutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem,ponieważ używałem z 2 tyg. wersji free po czym przerzuciłem się na premium które jak podaje Spotify przez pierwsze 30 dni jest za free no i po podaniu danych karty pociągnęło mi z konta 20zł. Chyba mnie wyciulali?;d

 

Bez dwóch zdań wyruchali bez mydła, na szczęście to tylko 20 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hibi - Zainstalowałem to cudo. Interfejs drewniany ale... u mnie z połączeniu ze sterownikami ASIO różnica spora na korzyść fidelify... ale jaja ;)

 

BRAWO!

 

Spora? na jakim sprzęcie masz taką różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za sprawą artykułu w KŚ i PCLab.pl powstał mit, że słuchanie przez ASIO polepsza jakość dźwięku o 2 klasy wyżej...

Też miałem wrazenie, że Fidelity gra lepiej ale spowodowane to było tym, że domyślnie gra głośniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co masz za sprzęt, że słyszysz różnicę między 320 kbps a lossless...

Spotify nie jest stricte 320 kbps ale w vorbis -q 9 (vbr) co daje w "gęstych" utworach nawet 380 kbps.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za sprawą artykułu w KŚ i PCLab.pl powstał mit, że słuchanie przez ASIO polepsza jakość dźwięku o 2 klasy wyżej...

Też miałem wrazenie, że Fidelity gra lepiej ale spowodowane to było tym, że domyślnie gra głośniej.

OT

czy można s ciszyć sprzętowo kartą głośność przy ASIO?

Cze zmniejszenie głośności w fb2k wpływa na jakość sygnału? (pytanie techniczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności