Skocz do zawartości

Tani sprzęt audio do domu (laptop)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, że zaczynam dopiero swoją przygodę ze sprzętem audio, proszę o radę. Mój budżet jest stosunkowo skromny (350zł). Od jakiegoś czasu czytam forum i doszedłem do wniosku, że najlepszym wyborem dla mnie będą CAL! lub Superluxy 668b/681 (co do gatunku, ciężko sprecyzować, głównie rock/metal progresywny), czy jest to słuszny wybór? I czy jestem w stanie za resztę pieniędzy kupić coś co zaspokoi moje potrzeby na początek czy lepiej zbierać pieniądze dalej?

 

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem żadnych z wymienionych tych słuchawek...

CALe ciężko teraz kupić tanio przez reklamę na forach że gra to cudownie.

Superluxy też zbierają bardzo dobre recenzję.

fajnie się słucha mocnej muzyki gdy bass jest trochę wyeksponowany więc CALe z tego co czytałem tak grają.

tylko do CALi podobno potrzeba dobrego sprzętu towarzyszącego.

 

ale każdy ma inny gust, jeden kocha detaliczność inny klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę jakiegoś używanego, neutralnego DACa + Superlux HD681. Po lekkim przystopowaniu szalejącej góry (chyba jedyna wada tych słuchawek) w equalizerze lub za pomocą modów masz bardzo fajnie grający zestaw, który dodatkowo możesz sobie podciągnąć w eq pod własne gusta (na flatcie będzie dosyć jasno). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności